Новини: Столиця

Головна > Столиця

Російсько-українська війна триває з 2014 року зі складною та нестабільною ситуацією на лінії зіткнення

Останнє у розділі

Theme

Столиця

Мінцифри створило першу карту стійких до блекаутів інтернет-провайдерів

Наразі мапа доступна для мешканців Києва, надалі її планують масштабувати і на інші великі міста України.

27.11.2023 - 15:33

Arrow
Theme

Столиця

Київрада виділила ще майже 1,5 мільярда гривень українським захисникам

Також столиця залучає від партнерів і передає бійцям ту допомогу, по яку вони звертаються. Це і дрони, і радіостанції, аптечки, бронежилети, автівки т...

26.10.2023 - 12:52

Arrow
Theme

Столиця

Сергій Токарєв оголосив про десять стипендій для нових магістерських програм в SET University

Студенти нових курсів вивчатимуть як класичні технічні дисципліни, так і предмети, пов'язані з новітніми технологіями

10.08.2023 - 13:10

Arrow

Нагадуємо

Theme

Столиця

Все, что необходимо знать об увлажнителях воздуха, чтобы выбрать универсальное устройство

Регулярное нахождение в комнате с сухим воздухом существенно ослабляет защитные силы организма, способствует рецедивам хронических заболеваний, а такж...

26.06.2023 - 13:02

Arrow
Theme

Столиця

Силами оборони України сьогодні вночі знищено 67 повітряних цілей ворога

Протиповітряна оборона працювала у зонах відповідальності всіх повітряних командувань Повітряних Сил: "Центр", "Схід", "Південь" та "Захід".

29.05.2023 - 09:06

Arrow

Коротко про Київ - Останні події та актуальні новини столиці України

Огляд останніх подій Києва

Київ, столиця України, є містом, яке кипить різноманітними політичними подіями та оновленнями уряду. Останні новини з Києва розповідають про політичні проблеми в мерії, роботу Верховної Ради та президента, а також про діяльність політиків і скандали за участю партійців. Ці оновлення проливають світло на поточний політичний ландшафт і прийняті рішення, які впливають на місто та країну в цілому.

Крім політичних подій, Київ також є центром соціальних і культурних подій. Місто пропонує яскраву культурну сцену з численними художніми виставками, музичними концертами, театральними виставами та фестивалями, що відбуваються протягом року. Ці заходи створюють багатий гобелен культурної спадщини Києва та дають можливість як місцевим жителям, так і гостям зануритися в мистецькі пропозиції міста. Крім того, Київ відомий своїми історичними пам’ятками, такими як культова Києво-Печерська Лавра та Софійський собор, які приваблюють туристів з усього світу.

Київ є не лише культурним центром, а й важливим економічним та діловим осередком. Останні економічні та ділові новини з Києва містять актуальну інформацію про різні сектори, включаючи фінанси, технології та підприємництво. Місто є домом для численних стартапів, технологічних центрів і бізнес-інкубаторів, які сприяють інноваціям і економічному зростанню. Крім того, Київ є воротами на український ринок, залучаючи іноземних інвесторів і сприяючи міжнародній торгівлі. Економічні та ділові новини Києва пропонують уявлення про економічний розвиток міста, інвестиційні можливості та галузі, що розвиваються.