Сергій Токарєв оголосив про десять стипендій для нових магістерських програм в SET University

Головна > Столиця > Сергій Токарєв оголосив про десять стипе...
Author

Ольга Фединчік

10.08.2023, 13:10
Shares

1

Views

1 182

2
SET University/facebook.com

У технологічному університеті SET University з’явиться нова стипендіальна програма. Десять грантів покриватимуть 70-90% навчання за двома новими напрямами:

  • Cyber Defensе;

  • Computer Science and Innovation Engineering.

Про запуск магістерських програм засновник SET University та компанії Roosh Сергій Токарєв розказав на своєму Facebook.

Студенти нових курсів вивчатимуть як класичні технічні дисципліни, так і предмети, пов'язані з новітніми технологіями, зокрема, блокчейном та розробкою моделей Machine Learning та Artificial Intelligence.

Підприємницький сегмент освітніх програм SET University розробив у співпраці з Центром бізнес-аналітики Фішера при Каліфорнійському університеті Берклі. В якості магістерської роботи студенти працюватимуть над концепцією власного стартапу в SET акселераторі або ж IT-рішенням для реальної компанії.

Університет відкрив по п’ять стипендіальних місць для кожної програми. Податися на них можуть ВПО, які виїхали з зон бойових дій або окупації, українки, які хочуть працювати в IT-індустрії, діти учасників бойових дій, а також чинні та колишні військовослужбовці Збройних сил та Нацгвардії України. Університет приймає заявки на конкурс до 1 вересня 2023 року.

Раніше Сергій Токарєв ініціював та профінансував п’ять стипендіальних місць в межах мікромагістерської програми Information and Cybersecurity Management. Гранти повністю покрили навчання студентів, які їх виграли. Засновник SET University зазначив, що внесок в сьогоднішню освіту — це внесок у розвиток України, адже країну розвивають саме обдаровані люди з підприємницьким духом.

Окрім магістерських програм, технологічний університет проводить безкоштовний тренінг з бізнес аналітики для жінок — Leading with Confidence in the AI World. Співорганізатором події виступає Fisher Center for Business Analytics при Каліфорнійському університеті Берклі.

Подію проводитиме професор та директор Центру Готьє Вассер. Експерт має досвід роботи з провідними технологічними компаніями та навчає бізнес-лідерів користуватися аналітикою та Data Science для розробки та реалізації бізнес-стратегій.

Долучитися до воркшопу можуть військовослужбовиці Збройних Сил та Національної Гвардії України, українки, що мають статус внутрішньо переміщених осіб, та жінки, що заснували проєкти, спрямовані на розвиток економічної або благодійної сфери.

Триденний тренінг проходитиме в офлайн-режимі в Києві. Початок — 30 серпня. Надіслати заявку на участь можна до 18 серпня.

Leading with Confidence in the AI World — це перший воркшоп, організований в межах співпраці SET University та Fisher Center for Business Analytics. Та як зазначають в технологічному університеті, у майбутньому буде реалізована довгострокова програма з інновацій та підприємництва та нові короткострокові події.

SET Universityнекомерційний освітній заклад, що надає освіту майбутнім лідерам технологічної галузі. Під час навчання студенти здобувають академічні знання про підприємництво та інноваційні технології, мають можливість використовувати їх в реальних проєктах та долучатися до стажувань в провідних компаніях. Викладачами університету є експерти-практики, а на базі закладу працює Research and Development лабораторія. Після 24 лютого 2022 року команда SET почала активно працювати над розвитком українських стартапів та доступністю IT-освіти для українців.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Військові РФ у передмісті Херсона атакували дроном ремонтну бригаду, є поранений

Сьогодні вранці окупанти обстріляли центральну частину м.Херсон.

16.07.2024 - 10:54

Arrow
Theme

Війна

Російські дрони поцілили по дорогам у Золочеві та Куп’янську 

У селі Богуславка Борівської громади внаслідок обстрілу КАБ горіли 3 господарські споруди. Постраждав 21-річний чоловік.

15.07.2024 - 09:50

Arrow

Вас це може зацікавити