Про компанію

Головна > Про компанію

Якщо вам є що сказати нашій редакції, скажіть:

Інфокурс…

Ми це – прогресивний бізнес-медіа бренд з унікальною редакційною спрямованістю на інновації в економіці, підприємництві, лідерстві та фінтек. Сайт може містити контент не призначений для осіб віком до 18 років. Ознайомтеся з угодою користувача.

Головний редактор

Тімокуров Олександр – [email protected]

Редакційний склад

Ташевська Ольга – випускаючий редактор
Олександр Талов – спеціальний кореспондент
Марія Куренко – кореспондент
Ольга Федінчик – кореспондент
Назар Лазебний – кореспондент

Правила звіряння з інтерв'ю

Щоб виправити фактологічні помилки та неточності ми можемо запропонувати звірку. Буває, що у розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася у цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки. Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова та, відповідно, неправильно передав у тексті.

Що не слід робити під час звіряння інтерв'ю?

Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій лад. Редакція бере на себе повністю роботу над формою . Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, зокрема інтерв'ю. Респондент не може видаляти слова, сказані під час інтерв'ю. Якщо він припустився неточності, то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі. Під час звіряння респондент не може змінювати чи видаляти питання журналіста. Якщо респондент зволікає з вичитуванням тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.

Ми знаходимося

Україна, м. Київ. Дніпровська набережна 12, 02081

Детальніше про нас читайте у розділі
Про компанію

Партнерство

З питань партнерських взаємин та інформаційної підтримки, будь ласка, напишіть на [email protected].