Новини: Міжнародне

Головна > Міжнародне

Російсько-українська війна триває з 2014 року зі складною та нестабільною ситуацією на лінії зіткнення

Польські прикордонники стикаються з агресивними діями мігрантів з білоруського боку кордону

Від початку цього року на ділянці, яку охороняє Підляський відділ прикордонної служби РП, до Польщі намагалися незаконно потрапити люди з 41 країни.

Читати далі...

Останнє у розділі

Theme

Міжнародне

Глобальний ІТ-збій - по всьому світу фіксують технічні проблеми через Microsoft і CrowdStrike

З технічними проблемами зранку 19 липня зіткнулись також і українські компанії.

19.07.2024 - 13:51

Arrow
Theme

Міжнародне

ФБР розслідує напад на Трампа як внутрішній тероризм

Правоохоронці зазначили, що вони не знайшли жодних ознак того, що 20-річний стрілець Томас Метью Крукс із Бетель-Парку, штат Пенсильванія, був частино...

15.07.2024 - 07:38

Arrow
Theme

Міжнародне

Євросоюз введе мита до 38% на китайські електромобілі

Ці заходи вжито через порушення конкурентних умов на ринку внаслідок значних державних субсидій для галузі в Китаї.

04.07.2024 - 17:33

Arrow

Нагадуємо

Theme

Міжнародне

Понад 100 ракет було випущено з Лівану по Ізраїлю

Будівлі в кількох районах зазнали прямих влучень, є повідомлення про пошкодження.

13.06.2024 - 21:33

Arrow
Theme

Міжнародне

Сі Цзіньпін прибув з візитом до Угорщини, де обговорить з Орбаном війну в Україні та інфраструктурні проєкти - Reuters 

Очікується, що Угорщина та Китай, які відзначають 75-ту річницю встановлення дипломатичних відносин, підпишуть від 16 до 18 нових угод про співпрацю.

09.05.2024 - 10:47

Arrow

Останні міжнародні події, що стосуються України

Останні міжнародні події, пов'язані з Україною

Однією з найбільш значущих останніх міжнародних подій, що стосуються України, є триваюча війна з Росією. Російське вторгнення в Україну, яке почалося 24 лютого 2022 року, призвело до руйнівного військового зіткнення між двома країнами. Цей конфлікт, названий найбільшим у Європі після Другої світової війни, мав глибокий вплив на експертні оцінки та аналітичні дослідження в цій галузі. Вторгнення Росії було широко засуджено як неспровоковане та невиправдане, багато хто вважав його загрозою миру в Європі. Конфлікт призвів до опору України повномасштабному вторгненню Росії, а українська громадськість документувала та пояснювала події війни в Інтернеті. Міжнародне співтовариство уважно стежило за розвитком цього конфлікту та всіляко підтримувало Україну.

Міжнародна підтримка України була вирішальним аспектом останніх подій. Глави зовнішньополітичних відомств G7 під час зустрічі в Японії заявили про рішучість і надалі підтримувати Україну, стежити за санкціями проти Росії та протидіяти постачанню зброї до РФ. Платформа Солідарності, співпрацюючи з національними урядами, агентствами ЄС та міжнародними організаціями, зосередилася на покращенні загальної готовності та підтримки України. Програма розвитку ООН (ПРООН) працює на місцях у партнерстві з Урядом України, щоб рятувати життя та надавати допомогу. Україна також підтримує відносини з іншими міжнародними організаціями, такими як Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), щоб забезпечити ефективну співпрацю.

Дипломатичні і військові зусилля щодо вирішення конфлікту тривають. Законодавці закликали президента США віддати пріоритет військовим зусиллям і виступати за припинення війни шляхом переговорів але на умовах України. Китай висловив підтримку дипломатичним зусиллям, які сприяють мирному врегулюванню російсько-української війни. Сама Україна наголошує на пріоритеті політико-дипломатичних засобів вирішення ініційованого Росією збройного конфлікту. Ці дипломатичні зусилля мають вирішальне значення для пошуку мирного вирішення ситуації та забезпечення стабільності та безпеки в регіоні.