Новини: Міжнародне

Головна > Міжнародне

Російсько-українська війна триває з 2014 року зі складною та нестабільною ситуацією на лінії зіткнення

Єврокомісія розблокує для Польщі 137 мільярдів євро

Наступного тижня будуть прийняті два рішення щодо виділення Польщі 137 мільярдів євро з фонду відновлення та фонду згуртованості.

Читати далі...

Останнє у розділі

Theme

Міжнародне

Олексій Навальний помер у виправній колонії - ЗМІ

Олексію Навальному було 47 років.

16.02.2024 - 12:43

Arrow
Theme

Міжнародне

У північному регіоні Італії сталася масштабна аварія за участі сотні автомобілів, є загиблі

Під час ДТП постраждали 25 людей. Двоє постраждалих наразі перебувають у важкому стані.

05.02.2024 - 16:38

Arrow
Theme

Міжнародне

Генсека НАТО Єнса Столтенберга висунули на Нобелівську премію миру

Столтенберг був безкомпромісним перед обличчям тоталітаризму, і премія Столтенбергу цілком відповідала б заповіту Альфреда Нобеля, вважає депутат Стор...

01.02.2024 - 10:38

Arrow

Нагадуємо

Theme

Міжнародне

Банки Китаю посилюють обмеження щодо РФ після указу Байдена про санкції - Bloomberg

Перевірка також буде поширена на неросійських клієнтів, які ведуть бізнес у Росії або переправляють важливі товари до Росії через треті країни.

16.01.2024 - 13:42

Arrow
Theme

Міжнародне

Німеччина вийшла на рекорд з експорту зброї 

Попередній рекорд у 9,35 млрд євро було зафіксовано у 2021 році.

27.12.2023 - 12:19

Arrow

Останні міжнародні події, що стосуються України

Останні міжнародні події, пов'язані з Україною

Однією з найбільш значущих останніх міжнародних подій, що стосуються України, є триваюча війна з Росією. Російське вторгнення в Україну, яке почалося 24 лютого 2022 року, призвело до руйнівного військового зіткнення між двома країнами. Цей конфлікт, названий найбільшим у Європі після Другої світової війни, мав глибокий вплив на експертні оцінки та аналітичні дослідження в цій галузі. Вторгнення Росії було широко засуджено як неспровоковане та невиправдане, багато хто вважав його загрозою миру в Європі. Конфлікт призвів до опору України повномасштабному вторгненню Росії, а українська громадськість документувала та пояснювала події війни в Інтернеті. Міжнародне співтовариство уважно стежило за розвитком цього конфлікту та всіляко підтримувало Україну.

Міжнародна підтримка України була вирішальним аспектом останніх подій. Глави зовнішньополітичних відомств G7 під час зустрічі в Японії заявили про рішучість і надалі підтримувати Україну, стежити за санкціями проти Росії та протидіяти постачанню зброї до РФ. Платформа Солідарності, співпрацюючи з національними урядами, агентствами ЄС та міжнародними організаціями, зосередилася на покращенні загальної готовності та підтримки України. Програма розвитку ООН (ПРООН) працює на місцях у партнерстві з Урядом України, щоб рятувати життя та надавати допомогу. Україна також підтримує відносини з іншими міжнародними організаціями, такими як Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), щоб забезпечити ефективну співпрацю.

Дипломатичні і військові зусилля щодо вирішення конфлікту тривають. Законодавці закликали президента США віддати пріоритет військовим зусиллям і виступати за припинення війни шляхом переговорів але на умовах України. Китай висловив підтримку дипломатичним зусиллям, які сприяють мирному врегулюванню російсько-української війни. Сама Україна наголошує на пріоритеті політико-дипломатичних засобів вирішення ініційованого Росією збройного конфлікту. Ці дипломатичні зусилля мають вирішальне значення для пошуку мирного вирішення ситуації та забезпечення стабільності та безпеки в регіоні.