Новини: Міжнародне

Головна > Міжнародне

Російсько-українська війна триває з 2014 року зі складною та нестабільною ситуацією на лінії зіткнення

Військові «миротворчих сил» РФ у Нагірному Карабасі загинули під помилковим вогнем азербайджанських ЗС

З вогнепальної зброї був обстріляний автомобіль з дислокованими на цій території військовослужбовцями Миротворчого контингенту РФ (РМК), який випадково прийняли за авто незаконних вірменських збройних формувань.

Читати далі...

Останнє у розділі

Theme

Міжнародне

У Нідерландах затримали співробітника Міноборони  за обхід санкцій проти Росії

Повідомляється, що чоловік був відсторонений від роботи і перебуває в СІЗО.

18.09.2023 - 14:47

Arrow
Theme

Міжнародне

У Литві розпочалися міжнародні навчання за участю країн НАТО

У Литовській Республіці розпочинаються міжнародні військово-інженерні навчання «Інженерний грім 2023», які триватимуть з 4 по 15 вересня.

04.09.2023 - 14:54

Arrow
Theme

Міжнародне

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес подав у відставку

"Ви залишаєте посаду - з моєю вдячністю і повагою", - написав прем'єр. Великої Британії Ріші Сунак.

31.08.2023 - 11:11

Arrow

Нагадуємо

Theme

Міжнародне

Єврокомісія перенаправить 135 млн євро,які були заплановані для РФ та Білорусі, на програми співпраці з Україною і Молдовою

Це допоможе зміцнити співпрацю між регіонами ЄС та місцевими зацікавленими сторонами з українськими та молдавськими партнерами

16.08.2023 - 16:51

Arrow
Theme

Міжнародне

Через пожежі на Родосі евакуюють десятки тисяч людей

Грецька влада повідомляє про пожежі й на островах Евбея та Корфу, де також вживаються евакуаційні заходи.

24.07.2023 - 15:30

Arrow

Останні міжнародні події, що стосуються України

Останні міжнародні події, пов'язані з Україною

Однією з найбільш значущих останніх міжнародних подій, що стосуються України, є триваюча війна з Росією. Російське вторгнення в Україну, яке почалося 24 лютого 2022 року, призвело до руйнівного військового зіткнення між двома країнами. Цей конфлікт, названий найбільшим у Європі після Другої світової війни, мав глибокий вплив на експертні оцінки та аналітичні дослідження в цій галузі. Вторгнення Росії було широко засуджено як неспровоковане та невиправдане, багато хто вважав його загрозою миру в Європі. Конфлікт призвів до опору України повномасштабному вторгненню Росії, а українська громадськість документувала та пояснювала події війни в Інтернеті. Міжнародне співтовариство уважно стежило за розвитком цього конфлікту та всіляко підтримувало Україну.

Міжнародна підтримка України була вирішальним аспектом останніх подій. Глави зовнішньополітичних відомств G7 під час зустрічі в Японії заявили про рішучість і надалі підтримувати Україну, стежити за санкціями проти Росії та протидіяти постачанню зброї до РФ. Платформа Солідарності, співпрацюючи з національними урядами, агентствами ЄС та міжнародними організаціями, зосередилася на покращенні загальної готовності та підтримки України. Програма розвитку ООН (ПРООН) працює на місцях у партнерстві з Урядом України, щоб рятувати життя та надавати допомогу. Україна також підтримує відносини з іншими міжнародними організаціями, такими як Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), щоб забезпечити ефективну співпрацю.

Дипломатичні і військові зусилля щодо вирішення конфлікту тривають. Законодавці закликали президента США віддати пріоритет військовим зусиллям і виступати за припинення війни шляхом переговорів але на умовах України. Китай висловив підтримку дипломатичним зусиллям, які сприяють мирному врегулюванню російсько-української війни. Сама Україна наголошує на пріоритеті політико-дипломатичних засобів вирішення ініційованого Росією збройного конфлікту. Ці дипломатичні зусилля мають вирішальне значення для пошуку мирного вирішення ситуації та забезпечення стабільності та безпеки в регіоні.