Досягнуто домовленостей про потужні оборонні пакети - результати візитів президента до Італії, Німеччини, Франції та Великої Британії

Головна > Столиця > Досягнуто домовленостей про потужні обор...
Author

Марія Куренко

15.05.2023, 17:42
Shares

1

Views

1 259

Досягнуто домовленостей про потужні оборонні пакети - результати візитів президента до Італії, Німеччини, Франції та Великої Британії

armyinform.com.ua

Під час нещодавніх візитів Президента Володимира Зеленського до Італії, Німеччини, Франції та Великої Британії було досягнуто важливих домовленостей щодо оборонної підтримки нашої країни.

Про це Глава держави заявив представникам ЗМІ за результатами переговорів із Прем’єр-міністром Сполученого Королівства Ріші Сунаком, повідомляє пресслужба президента, інформує Інфокурс.

Як зазначив президент, пріоритетом його візитів до європейських столиць була підготовка до активних дій українських Збройних Сил на фронті задля звільнення окупованих територій.

"Я надзвичайно задоволений нашими досягненнями й домовленостями. І я дуже дякую Ріші. Була гарна зустріч із Джорджею, з Олафом, Еммануелем і сьогодні у Великій Британії. Справді важливі, потужні оборонні пакети", – повідомив Зеленський.

Фото: president.gov.ua

Також, за його словами, під час переговорів ішлося про підготовку до саміту G7, який відбудеться цього тижня в Хіросімі (Японія).

"Тут дуже важлива позиція кожної з цих країн. І важливо, щоб ця позиція була об’єднана", – зазначив глава держави, - та акцентував, що під час зустрічей тривали переговори про створення коаліції винищувачів для України, а також про підготовку до саміту НАТО у Вільнюсі.

Нагадаємо: Президент Володимир Зеленський у понеділок перебуває з візитом у Великій Британії, напередодні він відвідав Францію та Німеччину, 13 травня – Італію.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Закон

Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію

Законодавчу ініціативу підтримали 283 народні депутати.

11.04.2024 - 10:56

Arrow

Вас це може зацікавити