Київ виплачуватиме 30 тисяч киянам, мобілізованим після 1 грудня 

Головна > Столиця > Київ виплачуватиме 30 тисяч киянам, мобі...
Author

Ольга Фединчік

07.12.2023, 14:42
Shares

4

Views

290

Київська міська рада

Київ буде виплачувати 30 тисяч гривень киянам, які мобілізуються до лав ЗСУ з грудня 2023 року, виплата є одноразовою.

Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради, інформує Інфокурс.

Зазначається, що Київ буде виплачувати 30 тисяч гривень киянам, мобілізованим після 1 грудня цього року. Така виплата є одноразовою та спрямована на додаткове матеріальне забезпечення новобранців. На 2023 рік ми можемо виділити 10 мільйонів гривень. А в бюджеті наступного року передбачити 50 мільйонів. Ці кошти – за програмою "Захисник Києва".

"Дуже важливе питання, яке, думаю, не викличе заперечень у депутатів – матеріальне заохочення для киян, які з грудня йтимуть захищати Україну в лавах Збройних Сил", - заявив мер столиці.

Кличко зауважив, що до кінця року залишається кілька засідань. А важливих питань, які необхідно ухвалити – чимало. Зокрема, доопрацювати проєкт бюджету столиці на наступний рік, щоб ухвалити його на одній із наступних сесій. Сьогодні депутати також мають розглянути та схвалити фінансування 15 міських цільових програм усіх галузей господарства, аби врахувати це у загальному кошторисі Києва на 2024 рік.

"Ми з вами – за різними програмами та джерелами столичного бюджету – віднайшли на допомогу нашим Захисникам майже 7 мільярдів гривень. І продовжуємо виділяти ці кошти за зверненнями наших військових. До кінця цього року ухвалимо ще кілька рішень про фінансову підтримку підрозділів ЗСУ. Зокрема, готуємо проєкти рішень до наступного засідання. Аби виділити ще понад 700 мільйонів гривень", – наголосив Київський міський голова.

Нагадаємо: Цього року столиця вже передбачила та спрямовує захисникам понад 6,2 мільярда гривень. Із яких 1,2 мільярда виділили додатково на позачерговому засіданні 3 жовтня.

На позачерговому засіданні 26 жовтня Київрада виділила з бюджету столиціще майже 1,5 мільярда гривень захисникам України.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворог гатить по Харківщині з різних видів озброєння, за добу дістали поранення 4 особи

Внаслідок ворожого авіаційного обстрілу ФАБ-500 села Осинове Куп’янського району пошкоджена переправа

01.03.2024 - 10:04

Arrow
Theme

Війна

У лютому Міноборони допустило до використання у військах 60 зразків озброєння

Так серед нових зразків ОВТ, є декілька засобів РЕБ, зокрема, так звані "окопні" радіоелектронні засоби, які дозволять ефективно протидіяти ворожим FP...

29.02.2024 - 13:50

Arrow

Вас це може зацікавити