Місія МВФ розпочала перший перегляд програми з Україною

Головна > Столиця > Місія МВФ розпочала перший перегляд прог...
Author

Марія Куренко

23.05.2023, 12:13
Shares

3

Views

564

Місія МВФ розпочала перший перегляд програми з Україною

report.az

Місія Міжнародного валютного фонду в Україні розпочала роботу. Представники фонду переглянуть програму розширеного фінансування EFF з Україною.

Про це йдеться в релізі МВФ, інформує Інфокурс.

"Місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм розпочинає сьогодні з представниками влади України обговорювати заходи в контексті першого перегляду програми розширеного фінансування (EFF)", — зазначив Ваграм Степанян, Постійний Представник Міжнародного Валютного Фонду в Україні.

Минулого тижня директор МВФ з комунікацій Джулі Козак повідомила, що у центрі уваги місії буде оцінка прогресу влади у виконанні політичних зобовʼязань та умов у рамках програми. У центрі уваги будуть галузі податково-бюджетної політики, корпоративного управління та грошово-кредитної політики.

"І, звичайно ж, перегляд також враховуватиме останні економічні та фінансові події та оновить прогноз та ризики для економіки, як відповідно до того, що ми називаємо базовим сценарієм, так і, у випадку з Україною, наявним негативним сценарієм", – заявила Козак.

Нагадаємо: 31 березня виконавча рада МВФ схвалила чотирирічний пакет фінансування для України на 15,6 мільярда доларів, щоб допомогти країні задовольнити нагальні фінансові потреби на тлі війни, що триває. Ключова мета програми – підтримання фіскальної, зовнішньої, цінової та фінансової стабільності в умовах надзвичайно високого рівня невизначеності, відновлення боргової стійкості в перспективі як за базовим, так і за песимістичним сценаріями.

За повідомленням голови Національного банку України Андрія Пишного на початку квітня МВФ у межах нової програми розширеного фінансування надав Україні перший транш у розмірі 2 млрд спеціальних прав запозичень, що дорівнює близько 2,7 млрд доларів.

Наступні транші виплачуватимуться за результатами щоквартальних переглядів програми. Загалом цього року Україна має змогу отримати від МВФ три транші на 4,5 млрд. доларів.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Військові РФ у передмісті Херсона атакували дроном ремонтну бригаду, є поранений

Сьогодні вранці окупанти обстріляли центральну частину м.Херсон.

16.07.2024 - 10:54

Arrow
Theme

Війна

Російські дрони поцілили по дорогам у Золочеві та Куп’янську 

У селі Богуславка Борівської громади внаслідок обстрілу КАБ горіли 3 господарські споруди. Постраждав 21-річний чоловік.

15.07.2024 - 09:50

Arrow

Вас це може зацікавити