Перегородки зі скла для встановлення у різних приміщеннях

Главная · Недвижимость ·

Перегородки зі скла для встановлення у різних приміщеннях

Коли обираються інтер’єрні рішення для квартири чи будинку, господарі завжди враховують не лише власні побажання, а й особливості розташування й площу кімнат. У квартирах, особливо будинків старого фонду, часто виникає потреба в розширенні простору. Це можна зробити й без знесення перегородок та переоблаштування самого житла.

0

SHARES

Fb share Tw share Ln share Tg share Po share Mail share

Є спеціальні засоби для ефективного та простого зонування, використання яких не створює ніяких проблем.

Перегородки зі скла для встановлення у різних приміщеннях

Для цього часто використовують скляні перегородки – Astori серед них є одними з найбільш популярних. Вони відрізняються стильним сучасним дизайном та якісним вдалим поєднанням скла та алюмінієвого профілю. На них встановлюється спеціальний розсувний механізм – це універсальна рельса, що підходить для будь-якого способу монтажу. Існує багато варіантів кольорів, тому можна вибрати тип, що підійде для конкретного інтер’єру.

Чому скляні перегородки у приміщенні – це максимально зручно

Важливо відмітити, що такі конструкції називають також «купе», завдяки їхній здатності відсуватися убік та знову ставати на місце. Вони мають верхню або нижню опору. В першому випадку, роликовий механізм прикріплюють до верхньої частини полотна. Модель рухається, коли ролик починає пересуватись. У конструкціях із нижньою опорою основну нагрузку приймає частина, розміщена знизу. Верхня лише підтримує полотно у вертикальному положенні.

Скляні перегородки можуть мати одне або декілька полотен – останні можуть рухатися незалежно одне від одного. Зони для паркування розташовані як всередині скляного пройму, так и зовні його. Для конструкції типу «купе» передбачається більш ефективний та сильний захист від шуму, ніж у аналогів. Це обумовлено тим, що у ній використовується менша кількість швів. Такий варіант найкраще підходить для приміщень у стилі «мінімалізм», хоча буде гарно виглядати у будь-якому інтер’єрі.

Для виготовлення скляних перегородок використовується міцний багатошаровий матеріал або триплекс. Перший варіант більш надійний, у порівнянні зі звичайним склом. Справа в тому, що коли воно починає ламатися, з’являються дрібні скалки, схожі на кристали. Вони не мають гострих країв та повністю безпечні, на відміну від звичайного скла.

Полотно триплекс має трохи інший механізм. Між його частинами проклеюється міцна полімерна плівка, що надає йому надзвичайну стійкість. Обрати найкращий варіант допоможе професійний магазин Тріодвері.

Комментарии: