Важливі заходи в стилі лофт

Головна > Бізнес > Важливі заходи в стилі лофт
Author

Ольга Фединчік

27.09.2023, 11:42
Shares

3

Views

491

Стиль грає не останню роль в нашому житті. Сьогодні він займає важливі позиції для створення не тільки нас модними, але й для налаштування певного настрою в тому середовищі, в якому ми знаходимося. Весільний зал у Львові в стилі лофт – це рішення для сучасних та стильних людей, які бажають зробити найважливіше свято в своєму житті на високому рівні.

Чому стиль лофт

Саме в цьому стилі сьогодні здебільшого полюбляють розроблювати дизайни як комерційного, так і некомерційного приміщення.

Його особливості дозволяють візуально розширити простір, коштом використання мінімальної кількості матеріалів, які відрізняються своєю простотою.

Також його полюбляють проваджувати, адже використання сучасних технологій у дизайні – це одна з головних фішок стилю лофт.

Розумний дім, аудіо система, регулювання температури, керування різноманітними технічними предметами тощо – все це відображає цей напрямок у дизайні.

Проте головними його характеризуючими елементами є:

  • Промислова естетика. Наприклад, як у старих заводах або у покинутих промислових середовищах тощо. Як правило, промислові елементи, такі як витяжки, металеві конструкції, дерев’яні великі паркани або драбини – все це залишається на видному місці та не зачиняється жодними оздоблювальними елементами. Цей прийом також використовується навмисно для розроблення дизайну у стилі лофт для квартири, домівки.
  • Меблі в цьому стилі виготовлені з матеріалів природного кольору, наприклад металевого, коричневого та, звісно, самі зроблені з відповідних екологічних матеріалів. Завжди деталі стилю лофт гармонійно виглядають разом, це зумовлено однаковим настроєм матеріалів. Тобто там, де використовується пластик, наприклад у промисловості, більш ймовірно використовується й метал, дерево.Простота, сучасність – зв’язуючі елементи, які роблять стиль гармонійним.
  • Високі стелі – завдяки цьому простору надається додаткова вільність. На стелях як раз і розміщуються труби, електричні шнури, інші елементи, які так і залишаються відкритими. Видимі вентиляційні труби та системи опалення лише створять аутентичний вигляд та не будуть зайвими для впровадження індустріального напрямку в дизайні.
  • Вікна – ще одна важлива річ у напрямку лофт. Чим вони більші та вищі – тим краще для стилю лофт. Чим більше кімната та простір заповнюється світлом, тим значніше створюватиметься відчуття тієї бажаної вільності та свободи, яку кожен прагне відчути завдяки цьому стилю.

LOFT7 пропонує вам провести час саме у такому середовищі, де все зроблено в оригінальному та стильному напрямку. Ви можете як провести чудові вихідні в готелі, відпочиваючи у старовинному місті, так і відсвяткувати значне для вас свято, скориставшись великими залами та рестораном.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Культура

863 пам’ятки культурної спадщини зазнали пошкоджень або зруйновані через агресію РФ

Найбільше пам'яток культурної спадщини постраждало в Харківській, Одеській та Донецькій областях.

01.12.2023 - 15:09

Arrow
Theme

Війна

Вночі російські загарбники вгатили ракетою по Кривому Рогу  та обстріляли Нікопільщину

Наслідки атаки уточнюються. Втім, відомо, що минулося без жертв.

01.12.2023 - 09:28

Arrow

Вас це може зацікавити