У Червоному морі пошкоджені кабелі звʼязку між Європою, Азією та Африкою
У Червоному морі перебиті чотири із 15 підводних телекомунікаційних кабелів, що зʼєднують Європу, Азію та Африку.
Як повідомила компанія HGC Global Communications Limited (Гонконг), це лінії Asia-Africa-Europe 1, Europe India Gateway, Seacom та TGN, на які припадає 25% трафіку в регіоні,
Компанія назвала пошкоджені маршрути найважливішими для передачі даних з Азії до Європи. Через пошкодження інтернет-трафік зараз перенаправляється через материковий Китай і на схід через США.
Раніше представник HGC повідомив агенції АР, що опередній аналіз показав, що пошкодження знаходяться у південній частині Червоного моря і підпадають під юрисдикцію Ємену.
Представник південноафриканської Seacom повідомив CNN, що відновлювальні роботи розпочнуться не раніше, ніж за місяць, оскільки оформлення дозволів для підводних робіт у регіоні займає багато часу.
Наразі незрозуміло, хто і як пошкодив кабелі, проте в районі Червоного моря продовжуються атаки хуситів на кораблі та судна. Водночас хусити поклали відповідальність за пошкодження на США та Велику Британію, які завдають ударів по їхнім позиціям у Ємені.
Нагадаємо: Хусити почали атаки з листопада 2023-го у відповідь на операцію Ізраїлю в Секторі Гази.Хусити контролюють високогірну північ Ємену та столицю країни Сану, захоплену у громадянській війні у 2014–2015 роках. Найдієвіша зброя у їхньому арсеналі – іранські ракети та безпілотники, оскільки Іран підтримує їх, як і практично всі шиїтські угрупування на Близькому Сході. Хусити наполягають, що їхні атаки триватимуть, доки Ізраїль не припинить свої бойові дії в секторі Газа.
Попри обіцянки завдавати ударів лише по суднах, повʼязаних з Ізраїлем та його союзниками, атаки швидко стали маловибірковими.
З середини грудня США разом з дев’ятьма країнами-партнерами почали збивати ракети, дрони та завдавати авіаударів по хуситах
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44