МЗС РФ засудило військову допомогу Євросоюза Україні
Міністерство закордонних справ Росії засуджує рішення Євросоюзу про виділення 31 млн євро на військову допомогу для України. У Москві вважають, що це не сприяє мирному врегулюванню на Донбасі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ТАСС.
За словами офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової, Євросоюз включився в нібито процес мілітаризації України.
"2 грудня Рада ЄС прийняла рішення про виділення 31 млн євро на військово-технічну допомогу Збройним силам України. Дане рішення ніяк не сприяє миру на Донбасі. На цьому тлі переговори з мирного врегулювання фактично зайшли в глухий кут", - додала вона.
Вона уточнила, що вчорашні переговори Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в черговий раз завершилися безрезультатно.
"Переговори щодо мирного врегулювання фактично зайшли в глухий кут, чергові засідання контактної групи та її робочих підгруп, що відбулися 7-8 грудня, у черговий раз завершилися безрезультативно, нічим не завершилися", - сказала Захарова на брифінгу в четвер", передає слова Захарової Інтерфакс- Росія.
Нагадаємо: Рада ЄС вирішила надати Україні 31 млн євро для зміцнення оборонних можливостей. Пакет включатиме матеріально-технічну допомогу для розвитку та зміцнення потенціалу Збройних сил України. Пакет матеріально-технічної допомоги передбачено для розвитку та зміцнення ЗСУ за чотирма напрямками: медициніа інженерні можливості та заходи з розмінування, мобільності та логістики, кібербезпеки.
Як повідомив спеціальний представник чинного голови ОБСЄ в Україні й у ТКГ посол Мікко Кіннунен, учасники переговорів у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) обговорили посилення режиму припинення вогню на Донбасі, однак не досягли єдиного розуміння.
У той же час, представник ОРДЛО у складі української делегації у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш у програмі "Украина на самом деле" телеканалу "Дом" розповів, що на засіданні перемовники протягом восьми годин обговорювали можливість укладення перемир'я, відновлення режиму "тиші". Українська сторона не висувала для цього якихось умов на відміну від представників РФ, які "постійно ставлять нам якісь умови, основна з яких - це суб'єктивізація. Тобто, щоб ми назвали ОРДЛО стороною конфлікту"
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44