Україна і Фінляндія підписали двосторонню безпекову угоду

Головна > Політика > Україна і Фінляндія підписали двосторонн...
Author

Назар Лазебний

03.04.2024, 14:26
Shares

2

Views

647

Зображення
Александер Стубб / соцмережа Х

Президент України Володимир Зеленський та президент Фінляндії Александер Стубб підписали двосторонню безпекову угоду між державами.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Сильний документ, що засвідчує готовність Фінляндії й надалі підтримувати Україну в боротьбі проти російської агресії. Фінляндія надаватиме довгострокову військову та фінансову допомогу, а також поглиблюватиме співпрацю з Україною в політичній, фінансовій, гуманітарній галузях та у сфері реформ", - зазначив президент України.

Відео: Укрінформ ТВ

Окрім того, Фінляндія допоможе Україні відбудовувати енергетичний сектор, оцінювати екологічні збитки, посилювати захист кордону й критичної інфраструктури, а також лікуватиме українських військових.

У свою чергу Президент Фінляндії зазначив, що країна підтримує Українську формулу миру і продовжить підтримку України.

"У нас була гарна дискусія щодо сильної та постійної підтримки Фінляндією України, ширшої європейської перспективи та української Формули миру, яку Фінляндія щиро підтримує. Президент Зеленський також поінформував мене про поточну ситуацію на передовій. Мій головний меседж: Фінляндія з вами стільки, скільки потрібно", - зазначив президент Фінляндії.

Нагадаємо: Україна вже підписала двосторонні угоди про гарантії безпеки з Великою Британію, Канадою, Францією, Німеччиною та Данією. Усі вони передбачають військову й економічну підтримку та мають термін дії у десять років.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворог вночі здійснив комбіновану ракетно-дронову атаку Одещини, цілили по критичній інфраструктурі

Бойова робота сил протиповітряної оборони тривала понад шість годин. 3 дрони "Shahed-131/136" знищено на Одещині, 1 на Дніпропетровщині.

19.04.2024 - 11:10

Arrow

Вас це може зацікавити