Вже чотири цивільних судна,що рухались морським гуманітарним коридором, дійшли до портів призначення - ОК "Південь"
![](https://ikarhub.com/images/posts/1693568499192_90.webp)
Чотири судна, які вийшли з портів Одеської області, дійшли до портів призначення.
Як пише АрміяInform, про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня капітан 1 рангу Наталія Гуменюк,
"Дійсно чотири судна вже пройшли цей шлях. І це не один випадок, який можна віднести до випадковості", - зазначила Гуменюк.
Гуманітарний морський коридор був пророблений і запропонований Силами оборони України.Проте, він і досі не є цілком безпечним, оскільки ворог не припиняє агресивної активності у Чорному море.
"Російська тактична авіація регулярно навідується саме в райони, де пролягають маршрути гуманітарного коридору, забезпечуючи психологічний тиск на судновласників, які знають, що росіяни здатні поводитись абсолютно неадекватно", - додала Гуменюк.
Нагадаємо: З 15 серпня тимчасовим коридором скористалось вже 4 судна після ввведенння у дію навігаційного доручення ВМС ЗСУ №6. Тимчасові маршрути руху цивільних суден до/з чорноморських морських портів України почали діяти з 8 серпня 2023 року. Україна запропонувала цей маршрут у своєму зверненні до Міжнародної морської організації (IMO). Рада ІМО визнає міжнародне право України на вільне торговельне судноплавство і закликає Росію припинити будь-які погрози та дотримуватися міжнародних конвенцій.
Першими цей шлях пройшли контейнеровоз JOSEPH SCHULTE та балкер PRIMUS 16 та 27 серпня.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьВійна
Помилка на 6,2 млрд доларів відкрила шлях для відправки до Києва ще мільярдів доларів, зазначає агентство.
26.07.2024 - 10:41
Міжнародне
Румунія поінформувала про інцидент своїх союзників і координує з ними свої дії.
25.07.2024 - 13:43