УЄФА презентував офіційний м’яч Євро-2024

Головна > Спорт > УЄФА презентував офіційний м’яч Євро-202...
Author

Назар Лазебний

15.11.2023, 15:49
Shares

2

Views

137

uefa.com

УЄФА і Adidas на спеціальному заході перед "Олімпіаштадіоном" у Берліні представили FUSSBALLLIEBE - офіційний м'яч ЄВРО-2024, який буде проводитися на матчах фінального турніру.

Про це йдеться на сайті УЄФА, інформує Інфокурс.

На м’ячі зображено логотипи зі схематичним зображенням усіх стадіонів, які приймуть Євро-2024. Це арени в Берліні, Кельні, Дортмунді, Дюссельдорфі, Франкфурті, Гельзенкірхені, Гамбурзі, Лейпцигу, Мюнхені та Штутгарті.

Фото: uefa.com

Його назва – Fussballliebe, що німецькою означає "любов до футболу". Серед новинок – використання технології adidas Connected Ball, яка забезпечить процес прийняття рішень за допомогою системи VAR.

Фото: uefa.com

Якщо не рахувати перероблений поліестер і чернил на водній основі, FUSSBALLLIEBE виготовлений з екологічно чистих матеріалів на біологічній основі і в цьому плані перевершить будь-який з попередніх офіційних м'ячів adidas. Кожен шар м'яча виготовляється з використанням таких матеріалів, як кукурудзяне волокно, сахарний тростник, деревна маса і каучук.

Вперше в історії чемпіонатів Європи талісманом турніру став медведь по імені Альберт.

Фото: uefa.com

Цей звір вперше став талісманом чемпіона Європи. У голосуванні також взяли участь такі імена, як Бернардо, Бернхарт і Герці фон Бер (всі варіанти виписують німецьке слово Bär - "медведь"). У підсумку виграв Альберт з 32% голосів!

Нагадаємо: Євро-2024 пройде з 14 червня до 14 липня 2024 року в десяти приймаючих містах Німеччини: Берлін, Кельне, Дортмунде, Дюссельдорфе, Франкфурте, Гельзенкірхене, Гамбург, Лейпциге, Мюнхене і Штутгарте.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Міжнародне

137 заручників все ще утримуються в секторі Гази - речник уряду Ізраїлю

Семеро людей все ще вважаються зниклими безвісти з моменту нападу на Ізраїль 7 жовтня.

01.12.2023 - 16:53

Arrow
Theme

Банки

НБУ скасував усі обмеження на продаж готівкової валюти населенню

Регулятор вважає, що скасування валютних обмежень сприятиме мінімізації різниці між готівковим та безготівковим курсами та, як результат, стабілізації...

01.12.2023 - 09:53

Arrow

Вас це може зацікавити