Українські фехтувальники здобули на юніорському чемпіонаті Європи два "золота" і "срібло"

Головна > Спорт > Українські фехтувальники здобули на юніо...

Національний олімпійський комітет України та національна олімпійська збірна

Перемогою завершився для збірної України чемпіонат Європи з фехтування серед юніорів в італійському місті Неаполь.

Як повідомила пресслужба Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної, золоті медалі у командній першості здобули українські шпажистки.

Відзначилися Анна Максименко та Емілі Конрад, які напередодні розіграли особисте "золото", разом з Аліною Дмитрук та Олександрою Романовою.

На початку шляху до п'єдесталу наш квартет здолав Швецію (45:34) та Румунію (42:40). А далі у наднапруженому півфіналі здобув перемогу одним уколом над Угорщиною (45:44).

Гарантувавши собі таким чином нагороду, українські шпажистки у фіналі зустрілися з Францією. Емілі Конрад, яка завершувала зустріч, за дві секунди до кінця основного часу вдалося зрівняти рахунок і на пріоритеті вирвати неймовірну перемогу для України.

Таким чином, українська юніорська збірна завершила континентальну першість у Неаполі з двома золотими та однією срібною медалями.

Нагадаємо: 19-річна українська біатлоністка Олександра Меркушина здобула золото у масстарті-60 на 9 км і принесла нашій збірній першу медаль юнацького чемпіонату світу в естонському Отепя