Сирський озвучив завдання, які стоять перед керівництвом ЗСУ

Головна > Війна > Сирський озвучив завдання, які стоять пе...
Author

Марія Куренко

09.02.2024, 12:58
Shares

2

Views

171

Головнокомандувачем ЗСУ призначили Олександра Сирського - 18000.com.ua
18000.com.ua

Новопризначений головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський озвучив основні завдання, які стоять перед керівництвом ЗСУ.

Про це йдеться у повідомленні Сирського в його телеграм-каналі.

"На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів", - зазначив Сирський.

Також він відзначив, що швидкий і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин був і залишається основним завданням військової логістики.

Знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів, наголосив Сирський. За його словами, саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

"Життя і здоров’я військовослужбовців завждибули та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним", – йдеться у повідомленні.

Головнокомандувач також акцентував на запровадженні нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду, зокрема, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

Нагадаємо: 8 лютого Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ, його наступником призначено Олександра Сирського.

Президент Володимир Зеленський присвоїв колишньому головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному звання Героя України.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворог гатить по Харківщині з різних видів озброєння, за добу дістали поранення 4 особи

Внаслідок ворожого авіаційного обстрілу ФАБ-500 села Осинове Куп’янського району пошкоджена переправа

01.03.2024 - 10:04

Arrow
Theme

Війна

У лютому Міноборони допустило до використання у військах 60 зразків озброєння

Так серед нових зразків ОВТ, є декілька засобів РЕБ, зокрема, так звані "окопні" радіоелектронні засоби, які дозволять ефективно протидіяти ворожим FP...

29.02.2024 - 13:50

Arrow

Вас це може зацікавити