Сирський озвучив завдання, які стоять перед керівництвом ЗСУ

Головна > Війна > Сирський озвучив завдання, які стоять пе...
Author

Марія Куренко

09.02.2024, 12:58
Shares

2

Views

224

Головнокомандувачем ЗСУ призначили Олександра Сирського - 18000.com.ua
18000.com.ua

Новопризначений головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський озвучив основні завдання, які стоять перед керівництвом ЗСУ.

Про це йдеться у повідомленні Сирського в його телеграм-каналі.

"На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів", - зазначив Сирський.

Також він відзначив, що швидкий і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин був і залишається основним завданням військової логістики.

Знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці – завдання штабів усіх рівнів, наголосив Сирський. За його словами, саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

"Життя і здоров’я військовослужбовців завждибули та є головною цінністю Української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним", – йдеться у повідомленні.

Головнокомандувач також акцентував на запровадженні нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду, зокрема, застосування безпілотних систем, сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

Нагадаємо: 8 лютого Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ, його наступником призначено Олександра Сирського.

Президент Володимир Зеленський присвоїв колишньому головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному звання Героя України.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Міжнародне

США та Японія розпочали форум для посилення оборонно-промислових зв'язків

В рамках триденного форуму DICAS, відбудеться круглий стіл за участю оборонних компаній двох країн.

10.06.2024 - 10:03

Arrow
Theme

Бізнес

Toyota авто з пробігом: квиток у світ надійного авто від офіційного дилера 

Шукаєте надійний та перевірений автомобіль з пробігом? Офіційний дилер Toyota пропонує широкий вибір моделей за привабливими цінами та вигідними умова...

06.06.2024 - 17:51

Arrow

Вас це може зацікавити