Rheinmetall поставить Україні артилерійські снаряди на 142 млн євро

Головна > Війна > Rheinmetall поставить Україні артилерійс...
Author

Марія Куренко

04.12.2023, 12:47
Shares

0

Views

751

Rheinmetall поставить Україні артилерійські снаряди на 140 млн євро
Rheinmetall

Найбільший німецький збройний концерн Rheinmetall отримав замовлення на постачання Україні артилерійських снарядів на суму близько 142 мільйони євро.

Про це йдеться у заяві компанії, інформує Інфокурс.

Замовлення включає десятки тисяч 155-міліметрових артилерійських снарядів.

У заяві зазначається, що замовником є країна-партнер НАТО, яка задекларувала намір підтримувати Україну в її оборонній боротьбі ефективною довгостроковою військовою допомогою.

Снаряди вироблятиме Rheinmetall Expal Munitions, нещодавно придбана іспанська дочірня компанія групи. Боєприпаси будуть поставлені у 2025 році.

Також компанія поінформувала, що виробництво і поставка близько 40 тис. снарядів для України з попереднього замовлення має відбутися в 2024 році.

"Попит на артилерійські боєприпаси наразі дуже високий, що зумовлено не лише потребами України, а й потребою поповнити переважно порожні склади боєприпасів Німеччини та інших країн НАТО та ЄС. У 2024 році компанія Rheinmetall планує значно збільшити потужності виробництва боєприпасів на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці та Австралії, довівши річну потужність виробництва близько 700 000 артилерійських снарядів", - йдеться у заяві.

Нагадаємо: Найбільший німецький виробник зброї компанія Rheinmetall відкриє завод з виробництва бронетехніки в Україні, заявляв раніше генеральний директор Армін Паппергер в ексклюзивному інтерв’ю повідомляє CNN та поінформував, що завод буде розташований у західній частині України.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворог гатить по Харківщині з різних видів озброєння, за добу дістали поранення 4 особи

Внаслідок ворожого авіаційного обстрілу ФАБ-500 села Осинове Куп’янського району пошкоджена переправа

01.03.2024 - 10:04

Arrow
Theme

Війна

У лютому Міноборони допустило до використання у військах 60 зразків озброєння

Так серед нових зразків ОВТ, є декілька засобів РЕБ, зокрема, так звані "окопні" радіоелектронні засоби, які дозволять ефективно протидіяти ворожим FP...

29.02.2024 - 13:50

Arrow

Вас це може зацікавити