Призначено нове керівництво Мотор Січ
Наказом міністра оборони новим гендиректором "Мотор Січі", яку на початку листопада відчужили та передали в управління Міноборони, призначили Олексія Нікіфорова.
Про це повідомило Міністерство оборони України, інформує Інфокурс.
Повідомляється, що 28 листопада наказом міністра оборони Олексія Резнікова до статуту ПАТ "Мотор Січ", на основі якого діє підприємство було внесено відповідні зміни.
Крім того, достроково припинено повноваження членів наглядової ради, голови та членів Ради директорів. Також припинено повноваження та звільнено з посади президента акціонерного товариства Вячеслава Богуслаєва.
"Наказом Міністра оборони України Генеральним директором підприємства призначений Олексій Нікіфоров. Обрано новий склад наглядової ради та її Голову – заступника Міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання. ", - йдеться у повідомленні.
До новоствореної Наглядової ради підприємства також увійшли:
Роман Коновалов;
- Сергій Корж;
- Юрій Пащенко;
- Юрій Шаповал.
Окрім цього, зареєстровані усі зміни, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
У Міністерстві оборони зазначили, що відтепер стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб держави.
Повністю використовуватиметься потенціал трудового колективу. "Мотор Січ" буде розвиватися та випускатиме продукцію в інтересах України та ЗСУ.
Нагадаємо: 23 жовтня контррозвідка та слідчі СБУ затримали Богуслаєва та начальника департаменту зовнішньо-економічної діяльності "Мотор Січ". Їм оголосили про підозру за двома статтями: 111-1 (колабораційна діяльність) і 111-2 (пособництво державі-агресору).
Затримання відбулося в межах кримінального провадження щодо незаконного постачання з боку "Мотор Січі" товарів військового призначення для російської штурмової авіації.
За матеріалами слідства, до оборудки причетне керівництво заводу, розташованого в Запоріжжі. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до рф. Посадовці діяли у змові з наближеними до кремля представниками російської корпорації "Ростех", яка є одним із головних виробників озброєння для російської армії. Отриману продукцію окупанти використовували для виробництва та ремонту російських ударних вертольотів типу: Мі-8АМТШ-ВН "Сапсан", КА-52 "Алігатор", Мі-28Н "Нічний мисливець".
Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності та притягнення до відповідальності винних осіб.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьМіжнародне
Бергер була доставлена до Ізраїлю, де вона пройде первинний медогляд і пізніше зустрінеться з батьками.
30.01.2025 - 13:04
Міжнародне
Свою пропозицією вона пояснила "чудовими" досягненнями Трампа для Сполучених Штатів.
29.01.2025 - 14:06