Міноборони США знайшло ще 2 млрд доларів на зброю для України
Міністерство оборони США виявило додаткові помилки в розрахунках боєприпасів, ракет та іншого обладнання, відправлених в Україну, на 2 млрд доларів, що збільшило загальну суму неправильно оцінених матеріалів до 8,2 млрд доларів.
Про це пише Reuters з посиланням на звіт уряду США, опублікованому 25 липня.
Пентагон зіткнулося з проблемами при точному визначенні вартості оборонних товарів, відправлених в Україну, через нечіткі бухгалтерські визначення, йдеться в новому звіті Управління державної звітності.
У 2023 році Міноборони заявило, що співробітники використовували "відновну вартість" замість "амортизованої вартості" для підрахунку мільярдних обсягів матеріалів, відправлених в Україну.
Помилка на 6,2 млрд доларів відкрила шлях для відправки до Києва ще мільярдів доларів, зазначає агентство.
Пентагон повідомив, що з того часу було виявлено ще 2 млрд доларів завищеної вартості. Як наслідок, в Україну може бути відправлено озброєння ще на 2 млрд доларів.
Нагадаємо: 20 квітня Палата представників Конгресу США після шести місяців зволікань ухвалила фінансування допомоги Україні на $60,8 млрд. 23 квітня це рішення затвердив Сенат, а 24-го підписав президент Джо Байден.
Президент України Володимир Зеленський і президент США Джо Байден 13 червня на полях самміту G7 в Італії підписали двосторонню безпекову угоду Цим документом США беруть на себе довгострокові безпекові зобовʼязання, спрямовані на підтримку зусиль України для перемоги у війні та стримування можливої російської військової агресії в майбутньому.
У довгостроковій перспективі в разі збройного нападу або загрози такого нападу на Україну керівництво США й України мають зустрітися протягом 24 годин, щоб обговорити реакцію та визначити додаткові оборонні потреби України.
Крім того, Сполучені Штати докладатимуть зусиль, щоби забезпечити довгострокову матеріальну підтримку, навчання та консультації, а також інші види підтримки у сфері оборони й безпеки, в тому числі, для розвитку ЗСУ та стримування агресії в майбутньому.
Двостороння угода між Україною і США розрахована на десять років.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44