Дві українські пари здобули  "золото" на турнірі з фігурного катання у Чехії

3

Views

425

НОК України та олімпійська команда/facebook.com

Подвійною перемогою завершилися для України змагання у танцях на льоду на міжнародному турнірі з фігурного катання Pavel Roman Memorial.

Як повідомляє пресцентр НОК України та олімпійської команди, наші спортсмени стали найкращими, як серед сеніорів, так і в юніорській віковій категорії турніру який проходив у чеському місті Оломоуц, інформує Інфокурс.

"Вже удруге нинішнього сезону зійшли на п'єдестал дорослих змагань фіналісти юніорської серії Гран-прі-2023 Марія Пінчук та Микита Погорєлов. До "бронзи", здобутої минулого тижня у Казахстані, харків'яни додали "золото" Оломоуца", - йдеться у повідомленні.

Підопічні Галини Чурілової, Олександри Назарової та Максима Нікітіна показали перший результат і у ритм-танці, і у довільній програмі, набравши у сумі 162,64 і на 11,6 бала випередивши найближчих суперників угорців Люсі Генкок та Іліаяса Фураті.

Україна виборола "золото"  у танцях на льоду на турнірі Pavel Roman Memorial
Марія Пінчук та Микита Погорєлов, t.me/nocukraine

Українці Ірина Підгайна та Артем Коваль стали першими у категорії юніорів, випередивши за підсумками двох виступів на 0,66 бала срібних призерів Ноемі Марію Талі та Ноа Лафорнара з Італії.

Ірина Підгайна та Артем Коваль, НОК України

Нагадаємо: Блискучою перемогою української команди завершився перший в олімпійському сезоні Кубок світу з фехтування на шпагах серед жінок.

Влада Харькова, Олена Кривицька, Джоан Фейбі Бежура та Інна Бровко були сьогодні просто нестримними на фехтувальних доріжках Леньяно і додали такі важливі 64 очки в рейтинг відбору на Ігри у Парижі-2024.