ДБР завершило розслідування щодо колишнього голови КСУ у справі про підкуп
Державне бюро розслідувань завершило розслідування кримінальної справи проти судді Олександра Тупицького.
Про це повідомляють пресслужби ДБР та Офісу генпрокурора.
Тупицькому закидають ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України (завідомо неправдиві свідчення, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від надання свідчень). Максимальне покарання за цими статтями - позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.
В ході розслідування ДБР встановило що Тупицький підкупив свідка задля надання ним неправдивих показань в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду України, який намагався уникнути кримінальної відповідальності у справі, де проходив як підозрюваний.
Також упродовж 2018-2019 років колишній голова КСУ тричі надав завідомо неправдиві показання слідчому в інтересах цього ж ексголови ВГСУ.
Справа піде до суду після того, як з її матеріалами ознайомиться сторона захисту.
Крім того, слідчі ДБР продовжують здійснювати досудове розслідування вчинення вказаною особою інших кримінальних правопорушень.
Нагадаємо: Розгляд клопотання про обрання запобіжного заходу Тупицькому було відкладено Печерським райсудом Києва на 19 травня, бо той знову не з'явився на засідання 12 травня.
Запобіжний захід мають обрати у справі за ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України (завідомо неправдиві свідчення, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від надання свідчень).
У грудні минулого року "Схеми" опублікували розмову Тупицького, яка свідчить про його причетність до суддівського шахрайства, пов'язанного з Зуївським енергомеханічноим заводом (м. Зугрес), у заволодінні яким наразі підозрюється Татьков.
Після публікації цих матеріалів президент Володимир Зеленський спочатку відсторонив Тупицького від посади судді КСУ, а потім узагалі скасував його призначення
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44