Зеленський заявив, що серед дружніх до України держав є ті, хто допомагає рф обходити санкції

Головна > Банки > Зеленський заявив, що серед дружніх до У...
Author

Назар Лазебний

11.05.2023, 16:07
Shares

1

Views

717

Зеленський заявив, що серед дружніх до України держав є ті, хто допомагає рф обходити санкції

Офіс президента

Президент Володимир Зеленський зазначив, що навіть серед дружніх до України держав є такі, хто допомогає рф обходити запроваджені санкції.

Про це він заявив в інтерв'ю суспільним мовникам, які є членами Eurovision News, зокрема BBC, інформує Інфокурс.

Президент сказав, що західні санкції вплинули на оборонну промисловість росії, згадавши виснажені ракетні запаси та нестачу артилерії.

"У них все ще є багато на складах, але… ми вже бачимо, що вони зменшили обстріли за день у деяких районах", - зазначив він.
"У цілому санкції вплинули і кількість ракет зменшилася. Сьогодні вони, на жаль, знайшли спосіб через деяких партнерів – там, де дуже хитро вони допомагають росії – обходити санкції ті чи інші. Включаючи ті санкції, які впливають на їхній оборонний комплекс," – сказав Зеленський.

Також президент наголосив на необхідності продовжувати санкції проти рф та робити їх максимально потужними, а також працювати з державами, які допомагають їх обходити.

"У нас вбивають людей, а є держави, які дають обходити санкції. Абсолютно різні – банківський, не банківський сектор, сільськогосподарський сектор, енергетична галузь, оборонно-промисловий комплекс – багато всього. І, на жаль, серед дуже дружніх держав є такі, які це роблять. І розуміють, що вони роблять. І розуміють, що у нас люди гинуть через це. Але, мені здається, що їм настільки все одно, що тут треба не до моралі їхньої звертатися, а звертатися з відповідними інструментами, через відповідні країни – один з одним в союзі, тиснути на них економічно", – додав Зеленський.

Нагадаємо: Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн у вівторок відвідала Київ, щоб відсвяткувати з українцями День Європи та заявила, що нові санкції будуть спрямовані на боротьбу з обходом уже запроваджених торговельних обмежень і розроблені "в дуже тісній координації" з країнами G7.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Росіяни вдарили авіабомбою по Селидовому, є загиблі та поранені

внаслідок ворожого обстрілу пошкоджені багатоповерхові та приватні житлові будинки й автомобіль.

21.06.2024 - 11:05

Arrow
Theme

Політика

Посли ЄС погодили 14-й пакет санкцій проти Росії

Обмеження запроваджуються, щоб змусити РФ зупинити війну та вивести свої війська з України.

20.06.2024 - 11:21

Arrow

Вас це може зацікавити