Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, говорили про ситуацію в Бахмуті

Головна > Міжнародне > Зеленський провів засідання Ставки Верхо...
Author

Марія Куренко

06.03.2023, 17:12
Shares

1

Views

598

Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, говорили про ситуацію в Бахмуті

 glavcom.ua

У понеділок, 6 березня, президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, де розглянули ситуацію в Бахмуті та висловились за продовження й ого оборони.

Про це повідомляє пресслужба голови держави, інформує Інфокурс.

На Ставці командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про ситуацію на основних напрямках фронту.

"Особливо детально члени Ставки розглянули ситуацію в Бахмуті. Оцінюючи перебіг оборонної операції, Президент поставив запитання Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та командувачу оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Олександру Сирському щодо подальших дій на Бахмутському напрямку. Вони висловилися за продовження оборонної операції та подальше посилення наших позицій у Бахмуті", - йдеться у повідомленні.

Також на засіданні Ставки розглянуто питання постачання зброї й обладнання та їхнього розподілу за оперативними напрямками.

Нагадаємо: Російська армія підійшла майже впритул до міста Бахмут наприкінці серпня завдяки захвату Покровського на північний схід від Бахмута. Саме звідси відкривався найбільще вдалий шлях у передмістя та приватний сектор. Проте це недало росіянам швидкої та жаданої перемоги вони на довгі місяці зав’язли у ва боях з великими втратами у живій силі та техниці, які точилися довкола міста.

З вересня по грудень за Бахмутський напрямок відповідала 93-я бригада "Холодний Яр", яка на той момент вже мала низку визначних перемог над підрозділами Першої танкової армії рф на півночі та в напрямку Барвінкового. Захоплення бахмуту з бокуросіян стало прерогативою ПВК "Вагнера", власником якого вважають Євгена Пригожина.

Як писала агенція Reuters, оборони США Ллойд Остін на початку березня заявив, що місто Бахмут має скоріше символічне, ніж оперативне значення та якщо українські сили вирішать передислокуватися на захід від Бахмута, це не буде стратегічною невдачею і аж ніяк не означатиме, що Москва повернула собі ініціативу у війні.

У свою чергу видання Bild писало, що президент Зеленський і головнокомандувач ЗСУ Залужний мали принципово різні погляди на те, як армія повинна чинити з Бахмутом. Зокрема кілька джерел видання у політичному керівництві дізнався, що Залужний вже кілька тижнів тому рекомендував подумати про відступ із Бахмута з тактичних причин.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Міжнародне

137 заручників все ще утримуються в секторі Гази - речник уряду Ізраїлю

Семеро людей все ще вважаються зниклими безвісти з моменту нападу на Ізраїль 7 жовтня.

01.12.2023 - 16:53

Arrow
Theme

Банки

НБУ скасував усі обмеження на продаж готівкової валюти населенню

Регулятор вважає, що скасування валютних обмежень сприятиме мінімізації різниці між готівковим та безготівковим курсами та, як результат, стабілізації...

01.12.2023 - 09:53

Arrow

Вас це може зацікавити