Захід повільно передає Україні зброю, тому Росія встигла підготуватися до контрнаступу - Павел

Головна > Війна > Захід повільно передає Україні зброю, то...
Author

Назар Лазебний

21.11.2023, 14:39
Shares

3

Views

381

Урочисте відкриття командної наради начальника Генерального штабу з промовою Президента Петра Павела та начальника Генерального штабу Карела Жехи.  Фото: Michaela Říhová, CTK
Міхаела Ріхова, CTK

Захід недостатньо швидко і з затримками передає Україні зброю для контрнаступу, тому Росія "дуже добре підготувалася" до нього.

Про це заявив президент Чехії Петр Павел на відкритті зборів командування армією в Празі, повідомляєDenik N, інформує Інфокурс.

За його словами,контрнаступ ЗСУ розвивається "не так, як очікували самі українці". Причиною цього є те, що підтримка Заходу була "недостатньо масовою та швидкою", при цьому час, витрачений на підготовку до контрнаступу, дозволив також і Росії "дуже добре підготуватися" до нього.

Постачання озброєння, яке потрібне Україні для успіху, досі стагнує, і навіть зараз не досягає необхідного рівня, зазначив Павел.

За його словами, самі українські військові відчувають не лише зрозумілу втому, але й усе більше розчарування підтримкою Заходу. Вони відчувають,"що ми їх у цьому залишаємо", додав глава ЧР.

Він додав, що щонайменше третина енергетичної інфраструктури України зруйнована, оскільки її "не вдалося відремонтувати до зими", що також створюватиме тиск на українців щодо подальшої стійкості та підтримки ЗСУ.

Нагадаємо: Раніше Президент Чехії Петр Павел заявляв, що в України цього року буде тільки одна спроба контрнаступу. Для нових великих операцій у Заходу може не вистачити ресурсів, сказав він в інтерв'ю Rzeczpospolita.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Вночі знищено 15 БПЛА ворога, 14 з них на Миколаївщині та Одещині

Усього зафіксовано пуски 18 ударних БпЛА "Shahed-136/131". Основні напрямки удару – Хмельниччина та Одещина.

07.12.2023 - 09:09

Arrow
Theme

Міжнародне

Непал вимагає у Росії не вербувати його громадян до своєї армії 

Непальські солдати, служать британській та індійській арміям після здобуття Індією незалежності у 1947 році відповідно до угоди між трьома країнами. Н...

06.12.2023 - 12:16

Arrow

Вас це може зацікавити