За посередництва Еміратів вже відбулося 3 обміни - МЗС країни 

Головна > Політика > За посередництва Еміратів вже відбулося ...
Author

Назар Лазебний

09.02.2024, 16:53
Shares

1

Views

474

Володимир Зеленський/t.me

Цього року за посередництва Об’єднаних Арабських Еміратів відбулися вже три обміни військовополоненими між Росією та Україною.

Як повідомило Міністерство закордонних справ ОАЕ у своїй заяві щодо посередницьких зусиль країни в обміні між РФ та Україною 8 лютого 200 військовополонених,Емірати продовжуватимуть докладати зусиль для пошуку мирного врегулювання та пом’якшення гуманітарних наслідків війни, пише інформагентство ОАЕWAM.

У міністерстві підкреслили, що успіх медіації, яка є третьою з початку цього року, є відображенням наступності, поміркованості та мудрості відносин ОАЕ з країнами. Ці відносини використовуються для пошуку спільної основи для вирішення регіональних і міжнародних викликів і суперечок, що сприяє подальшому успіху дипломатичних зусиль. Завершення нового посередництва призвело до звільнення 100 російських і 100 українських полонених.

"Міністерство підтвердило відданість ОАЕ продовженню зусиль, спрямованих на пошук мирного вирішення конфлікту в Україні, наголосивши на своїй послідовній позиції щодо закликів до дипломатії, діалогу та деескалації, а також прагнення підтримувати всі ініціативи, спрямовані на пом'якшення гуманітарних наслідків кризи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що завдяки посередництву ОАЕ на початку січня 2024 року також двічі відбувся обмін полоненими між РФ та Україною, а в грудні 2022 року США та Росія обмінялися двома ув'язненими.

Нагадаємо: 8 лютого відбувся черговий обмін військовополоненими. Додому повернулося ще 100 українських громадян.

Попередній обмін полоненими відбувся 31 січня. Тоді з російського полону повернулися 207 воїнів та цивільних.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворог гатить по Харківщині з різних видів озброєння, за добу дістали поранення 4 особи

Внаслідок ворожого авіаційного обстрілу ФАБ-500 села Осинове Куп’янського району пошкоджена переправа

01.03.2024 - 10:04

Arrow
Theme

Війна

У лютому Міноборони допустило до використання у військах 60 зразків озброєння

Так серед нових зразків ОВТ, є декілька засобів РЕБ, зокрема, так звані "окопні" радіоелектронні засоби, які дозволять ефективно протидіяти ворожим FP...

29.02.2024 - 13:50

Arrow

Вас це може зацікавити