З трьох громад на Донеччині евакуювали всіх дітей
![Примусова евакуація дітей з Бахмута: чи розлучатимуть сім'ї і що загрожує за відмову від виїзду](https://weukraine.tv/img/article/296/95_main-v1696345590.png)
З Мар'їнської, Очеретинської та Вугледарської громад Донецької області в межах обов'язкової евакуації вивезли всіх дітей. Триває евакуація з Торецької громади
Про це розповів очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.
"Тільки за останній тиждень 352 людини було евакуйовано, з них 52 дитини. УМар'їнській, Очеретинській і Вугледарськійгромадах дітей не залишилося", - сказав він.
За його словами, наразі в Торецькій громаді перебувають близько 12 тис. людей, 1122 людини перебувають у Мар'їнській громаді, 1900 людей – у Сіверській громаді.
До повномасштабного вторгнення в Донецькій області, за даними Філашкіна, мешкали понад 1 млн 900 тис. людей. Зараз там перебувають від 500 тис. до 525 тис. мешканців.
Нагадаємо: У березні 2023 рокуКабінет Міністрів Українисхваливмеханізм примусової евакуації дітей за супроводом одного з батьків або іншого законного представника із зон активних бойових дій.
23 жовтня було ухвалено рішення пропроведення примусової евакуації дітейіз 8 населених пунктів Бахмутського та Покровського районів Донецької області.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьВійна
Помилка на 6,2 млрд доларів відкрила шлях для відправки до Києва ще мільярдів доларів, зазначає агентство.
26.07.2024 - 10:41
Міжнародне
Румунія поінформувала про інцидент своїх союзників і координує з ними свої дії.
25.07.2024 - 13:43