Єврокомісія виділить 110 мільйонів євро на гуманітарну допомогу Україні 

Головна > Політика > Єврокомісія виділить 110 мільйонів євро ...
Author

Ольга Фединчік

14.11.2023, 13:44
Shares

0

Views

679

Вступ України до ЄС – Єврокомісія пропонує позбавити Україну статусу  кандидата, якщо Україна не виконає реформи » Слово і Діло
AP Photo

Європейська комісія ухвалила рішення про виділення Україні додаткових 110 млн євро гуманітарної допомоги. З них 10 мільйонів євро буде спрямовано підтримку українських біженців і приймаючих спільнот у Молдові.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", відповідне оголошення зробила пресслужба Єврокомісії у Брюсселі у вівторок, інформує Інфокурс.

"Оскільки війна росії проти України триває, гуманітарна ситуація в країні залишається важкою. Наступ зими створює додаткові проблеми для і без того вразливих спільнот, які постраждали від війни. Отже, комісія виділить 110 мільйонів євро на гуманітарну допомогу, з яких 100 мільйонів євро підуть Україні, а 10 мільйонів євро - на підтримку українських біженців і приймаючих спільнот у Молдові", - йдеться в повідомленні.

У ЄК уточнили, що це нове фінансування допоможе гуманітарним партнерам ЄС надавати основні послуги, як-от грошова допомога, їжа, вода, житло, охорона здоров'я, психосоціальна підтримка та захист.

Згідно з останніми даними, загальна сума гуманітарної допомоги ЄС у відповідь на війну росії в Україні становила 843 мільйони євро.

У Єврокомісії також зазначили, що крім того, у світлі минулорічних навмисних атак росії на енергетичну інфраструктуру України ЄС також приділяє пріоритетну увагу екстреній енергетичній підтримці, розгорнувши ще 84 електрогенератори зі своїх стратегічних резервів ЄС. Загалом в Україну через Механізм цивільного захисту ЄС було відправлено понад 5 000 електрогенераторів. Окрім того, ЄС координує пожертвування приватного сектору на постачання найважливішого енергетичного обладнання в Україну.

Нагадаємо:

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Міжнародне

137 заручників все ще утримуються в секторі Гази - речник уряду Ізраїлю

Семеро людей все ще вважаються зниклими безвісти з моменту нападу на Ізраїль 7 жовтня.

01.12.2023 - 16:53

Arrow
Theme

Банки

НБУ скасував усі обмеження на продаж готівкової валюти населенню

Регулятор вважає, що скасування валютних обмежень сприятиме мінімізації різниці між готівковим та безготівковим курсами та, як результат, стабілізації...

01.12.2023 - 09:53

Arrow

Вас це може зацікавити