Як створити привабливий ландшафтний дизайн?

Головна > Закон > Як створити привабливий ландшафтний диза...
Author

Ольга Фединчік

24.05.2023, 14:54
Shares

2

Views

524

Як створити привабливий ландшафтний дизайн?
null

Дача - це місце, де ми можемо відпочити від міської суєти і насолоджуватися природою. І якщо ви хочете, щоб ваша дача стала ще більш привабливою, то дизайн двору - це те, що вам потрібно. У цій статті ми розглянемо головні аспекти створення красивого екстер'єру на дачі, які рослини та меблі можна обрати, наприклад, https://villagrazia.ua/ua/outdoor/outdoor-table.

З чого варто розпочати?

 1. Планування. Перш за все, вам потрібно планувати. Розгляньте ваш двір з різних ракурсів і зробіть список того, що вам подобається і що не подобається. Розгляньте також розміри вашого двору, щоб зрозуміти, скільки місця ви можете використовувати для дизайну.
 2. Використовуйте рослини. Рослини - це один з найважливіших елементів дизайну двору. Вони надають кольору, текстури та аромату вашому двору. Ви можете використовувати різні рослини, включаючи кущі, дерева та квіти. Не забувайте про те, що рослини повинні бути підібрані з урахуванням кліматичних умов вашого регіону.
 3. Використовуйте камінь та гальку. Камінь та галька - це ще один елемент, який може надати вашому двору особливого шарму. Ви можете використовувати камінь для створення стежок, декоративних стін або водних елементів. Галька може бути використана для створення декоративних кущів та квітників.
 4. Створіть зони відпочинку. Створення зон відпочинку - це ще один важливий аспект дизайну двору. Вам потрібно створити місця для відпочинку, де ви зможете насолоджуватися красою вашого двору. Це можуть бути крісла, лежаки або гойдалки. Не забувайте про те, що зони відпочинку повинні бути зручними та функціональними.
 5. Використовуйте освітлення. Освітлення - це ще один елемент, який може надати вашому двору особливого шарму. Ви можете використовувати різні типи освітлення, включаючи ліхтарі, лампи та світильники. Освітлення може бути використане для створення атмосфери та підсвічування декоративних елементів.

Як створити ландшафт на ділянці з нахилом?

Що таке нахил? Це скупчення гірських порід і шматків гірських порід в басейнах. Якщо дана ділянка має природні схили, то її конструкція стає досить складною, оскільки вони постійно розмиваються зрошенням і дощем. Дійсно, через нахил землі вода стікає і в кінцевому підсумку зношує ґрунт.

Для цього елемента ми маємо два можливі рішення. Один з них - оточити схил рослинами великим корінням, такими як агава, плющ або жимолость. Інший варіант, який у нас є, це використання системи крапельного зрошення в саду. Ця система локалізована, тобто знаходиться конкретно в рослині, так що не весь ґрунт зволожений.

 • Тераси. Одним з найкращих зілля для похилої місцевості, безсумнівно, є тераси. Завдяки їм ми отримуємо два або навіть більше середовищ в одному. Таким чином вони пропонують нам різноманітні цікаві місця в нашому саду, які надзвичайно привабливі. Щоб прикрасити їх, гарною ідеєю буде розмістити килим з трави або штучної трави в зоні саду. Крім того, фантастичним варіантом є використання сходів для створення гарного маршруту. Звичайно, у нас є багато ігор і свободи, щоб дати волю своїй уяві.
 • Доріжки. Як ми вже згадували раніше, такі доріжки, як сходи, незамінні в похилих садах, оскільки вони значно полегшують можливість зручного та простого пересування по ділянці. Однак ці елементи виконують не тільки практичну функцію, а й мають естетичне значення. Сходинки, наприклад, можуть мати різні форми, розміри та матеріали. Це буде залежати від стилю, який ми хочемо реалізувати в нашому саду.
 • Альпінарій. Для терасового саду одним з найбільш вражаючих рішень є альпінарій. Оскільки він здебільшого складається з каменів, він надає нашому саду великого візуального інтересу та індивідуальності. Якщо ви вирішите розмістити рокарій на своїй ділянці, це точно не залишиться непоміченим.

Що стосується рослин для цього елемента, то найбільше підходять ті, які повільно ростуть. Крім того, бажано не зловживати кількістю овочів. У альпінаріях поширене явище, коли між камінням ростуть рослини. Тому ми повинні знати про зовнішній вигляд трави, відмінної від тієї, яку ми посадили.

Ідеї для створення привабливого дизайну:

 1. Покрийте паркан та стіни будинку. Ми рекомендуємо покрити нерівні стіни зеленими стінами, рослинами, вертикальними садами або кольоровим парканом.
 2. Використовуйте однакові рослини. Створюйте невеликі рівні, як сходинки, з одним типом рослин на кожному. Це можуть бути перехідні рівні, щоб досягти цікавої території на більшому рівні, наприклад, барбекю, басейн тощо.
 3. Створюйте міні-пейзажі. Якщо у нашому саду є сходи або крута доріжка, яка веде нас з одного місця в інше, ми можемо скористатися нерівностями, щоб створити різні квадрати з підпірними стінками та створити невеликі пейзажі, асоціюючи рослини з камінням, наприклад.
 4. Не забувайте про воду. Використовуючи нерівності, ми могли б подумати про створення невеликого ставка з водоспадом десь у саду. Це було б не тільки надзвичайно привабливо, але й шум води забезпечує спокій.

Також можна встановити ігровий майданчик з гірками, особливо якщо вдома є маленькі діти, розміщувати гірки для переходу від однієї драбини до іншої може бути дуже весело навіть для дорослих. Звичайно, ми не повинні забути також поставити драбину поблизу, щоб піднятися назад.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Вночі російські війська знову обстріляли залізничну інфраструктуру Харківщини

пошкоджені колії, будівлі, неробочі вантажні вагони та вагон електропоїзда.

24.05.2024 - 09:36

Arrow
Theme

Війна

На Харківщині за минулу добу внвслідок обстрілів РФ постраждали 20 людей

10 тисяч 980 людей евакуйовано із Чугуївського, Харківського та Богодухівського районів.

23.05.2024 - 11:01

Arrow

Вас це може зацікавити