Як продавати через інтернет-магазин на PrestaShop?

Головна > Спорт > Як продавати через інтернет-магазин на P...
Author

Назар Лазебний

15.03.2023, 19:54
Shares

0

Views

1 100

Вона була створена у 2007 році та сьогодні є однією з найбільш популярних та поширених платформ для створення інтернет-магазинів поряд з Joomla та WordPress.

Бесплатные фото Электронная торговля

PrestaShop надає широкий набір функцій, необхідних для запуску та керування інтернет-магазином, включаючи керування каталогом товарів, замовленнями, оплатою, доставкою, податками та багатьом іншим. Вона також підтримує широкий вибір платіжних систем, а також інтеграцію з іншими сервісами та додатками. Можна додати на PrestaShop модуль оплати, який підтримуватиме платежі з банківських карток Visa та MasterCard, а також електронних гаманців. І все це від українських розробників за вигідними цінами. Наприклад, якщо ви виберете один з еквайринг-сервісів – LiqPay, Concordpay і т. д.

PrestaShop: створюємо інтернет-магазин і налаштовуємо оплату

Створення інтернет-магазину на PrestaShop може бути простим, якщо ви знайомі з базовими поняттями управління сайтами та вже маєте певний досвід у створенні веб-сайтів. Нижче наведено головні кроки для створення інтернет-магазину на PrestaShop та налаштування платежів:

  1. Встановіть PrestaShop. Завантажте останню версію PrestaShop з офіційного сайту та встановіть її на вашому веб-сервері, дотримуючись інструкцій на екрані.
  2. Налаштуйте основні параметри. Після інсталяції, налаштуйте основні параметри вашого інтернет-магазину, такі як мова, валюта, податки, доставка і т. д.
  3. Додайте товари. Додайте картки товарів, вказавши ціни, описи товарів, характеристики, переваги тощо.
  4. Встановіть платіжний модуль. Якщо ви вибираєте Concordpay, достатньо зареєструватися та завантажити модуль оплати для CMS PrestaShop, знайшовши його у розділі «Плагіни для CMS». Плагін працює із двома версіями CMS: PrestaShop 1.7, PrestaShop 1.7.
  5. Встановіть плагін та перевірте працездатність. З цього моменту покупці зможуть в захищеному режимі робити покупки на вашому сайті, а ви в короткий термін – отримувати оплату на свій рахунок.

Розробники обіцяють, що плагін здатний вдвічі підвищити конверсію!

Відмовившись від оплати «по-старому» переказом на карту, і додавши модуль оплати на свій сайт інтернет-магазину, ви зможете покращити сервіс, підвищити продажі та налагодити торгівлю в сучасному ключі – з аналітикою та всіма необхідними інструментами.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Політика

Сенат США проголосував законопроєкт про допомогу Україні на майже 61 млрд доларів

Тепер законопроєкт передається на підпис президенту США Джо Байдену.

24.04.2024 - 10:18

Arrow
Theme

Політика

Посли країн G7 зустрілися з лідерами політичних партій України

"Демократія та плюралізм є нашими спільними цінностями", - заявили посли країн G7.

23.04.2024 - 10:03

Arrow

Вас це може зацікавити