Вінілові підлоги: різновиди та використання

Головна > Бізнес > Вінілові підлоги: різновиди та використа...
Author

Марія Куренко

25.09.2023, 11:10
Shares

1

Views

594

Вінілові підлоги - це сучасне покриття для підлоги, яке виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) і добавок, що надають йому високі експлуатаційні властивості завдяки спеціальній структурі. Для придбання сучасного та естетичного підлогового покриття варто завітати за посиланням https://holz.ua/ua/pol/vinilovye-poly, саме тут можна вибрати цікаві варіанти вінілової плитки у каталозі салону Holz.

Докладніше про структуру вінілової плитки

Верхній шар плитки або дошкивиготовляють з міцної плівки інодіпластика (1), які захищають підлогу від механічних пошкоджень та запобігають деформації та впливу будь-яких хімічних сполук.Наступним йде захисний шар з лаку або плівки (2) для запобігання вигоранню кольору під дією сонячного світла. Далі безпосередньо декоративний елемент підлоги (3), виконаний або однотонному форматі, або з використанням імітації натуральних матеріалів чи абстрактного малюнку. Середній шар (4) складається на 70 відсотків з мінеральних добавок у вигляді кварцової крихти обробленої високоякісними пластифікаторами для надання виробу жорсткості та щільності. Останнім шаром йде підкладка з полівінілхлорида (5), якає вологостійкою. Завдяки цій властивості підлога не деформується при використанні.

Види вінілових підлог

Вінілові підлоги можуть використовуватися в будь-яких приміщеннях, незалежно від їх призначення і рівня вологості. Вони стійкі до вологи, зносу, подряпин і плям. Крім того, вінілові підлоги мають широкий вибір дизайнів і текстур, що дозволяє підібрати покриття для будь-якого інтер'єру.

Розрізняють два основних види вінілових підлог:

  • Вінілова плитка - це покриття, яке укладається на клей. Має товщину не більше 2,5 мм. Зазвичай використовується в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати і кухні.
  • Вінілова дошка - це покриття, яке укладається на підкладку за допомогою замкового з'єднання. Має товщину від 3 до 5 мм. Зазвичай використовується в житлових приміщеннях, таких як вітальні, спальні і дитячі кімнати.

Крім того, вінілові підлоги поділяються на кілька категорій за призначенням:

  • Побутові - підходять для використання в житлових приміщеннях.
  • Комерційні - призначені для використання в громадських приміщеннях з великою прохідністю, таких як магазини, офіси і ресторани.

Переваги вінілових підлог

  • Вологостійкість - вінілові підлоги не бояться води і вологи, тому їх можна використовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості.
  • Зносостійкість - вінілові підлоги стійкі до зносу, тому вони прослужать вам довгі роки.
  • Щільність - вінілові підлоги мають високу щільність, тому вони стійкі до подряпин і плям.
  • Широкий вибір дизайнів - вінілові підлоги представлені в широкому виборі дизайнів і текстур, що дозволяє підібрати покриття для будь-якого інтер'єру.
  • Зручність у догляді - вінілові підлоги легко чистити і підтримувати в чистоті.

Висновок

Вінілові підлоги - це сучасне і практичне покриття для підлоги, яке має ряд переваг. Вони стійкі до вологи, зносу, подряпин і плям, мають широкий вибір дизайнів і текстур, а також легко чистяться. Вінілові підлоги підходять для використання в будь-яких приміщеннях, незалежно від їх призначення і рівня вологості.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Конфісковані російські активи продаватимуть на онлайн-аукціонах в системі Прозорро.Продажі

організатором електронних торгів з продажу санкційного майна в системі Прозорро.Продажі буде ФДМ.

01.12.2023 - 13:40

Arrow
Theme

Війна

Сили оборони відбили минулої доби понад 80 ворожих атак на шести напрямках

Зокрема українські воїни відбили 24 атаки на Бахмутському напрямку та 20 на Авдіївському.

30.11.2023 - 17:53

Arrow

Вас це може зацікавити