Велика Британія і США запровадили нові санкції проти ХАМАС

Головна > Міжнародне > Велика Британія і США запровадили нові с...
Author

Олександр Талов

13.12.2023, 17:39
Shares

0

Views

473

.gov.uk

Сполучені Штати та Велика Британія запровадили нові санкції проти лідерів і фінансистів ХАМАС та Ісламського джихаду у Палестині.

Повідомлення про це оприлюднено на сайті британського уряду, інформує Інфокурс.

Зазначається, що скоординовані санкції спрямовані на ізоляцію ХАМАС шляхом заморожування активів і введення заборони на поїздки.

Зокрема, Британія наклала санкції на сімох осіб, пов’язаних із ХАМАС, щоб протистояти постійній загрозі з боку терористичної організації. Також британський уряд перекрив доступ до фінансів і наклав нові обмеження на подорожі для осіб, пов’язаних із угрупованням, щоб завадити його діяльності.

"Сьогоднішній крок, узгоджений зі Сполученими Штатами, є другим раундом цілеспрямованих санкцій Великої Британії, накладених на осіб, пов’язаних з ХАМАС, після нападів на Ізраїль 7 жовтня", - йдеться у повідомленні.

Санкції спрямовані проти ключових фігур у мережі, яка фінансувала ХАМАС, зокрема у Лівані й Алжирі.

"ХАМАС не може мати майбутнього в Газі. Сьогоднішні санкції проти ХАМАС й Ісламського джихаду у Палестині позбавлятимуть їх доступу до фінансування та ще більше ізолюватимуть їх", - сказав глава МЗС Британії Девід Кемерон.

Своєю чергою міністерство фінансів США оголосило у середу, що американські санкції спрямовані проти восьми осіб, які підтримують ХАМАС, представляють його інтереси за кордоном і керують фінансами угруповання, зокрема в Туреччині.

"ХАМАС продовжує значною мірою покладатися на мережі високопосадовців та установ, використовуючи сприятливі юрисдикції для проведення кампаній зі збирання коштів на користь угруповання та спрямовуючи ці незаконні доходи на підтримку своєї військової діяльності в Газі", - заявив заступник міністра фінансів США з питань боротьби із тероризмом та фінансової розвідки Браян Нельсон.

Нагадаємо: Попередній пакет санкцій США та Британії проти ХАМАС було запроваджено у жовтні.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити