В Україні 387 населених пунктів залишаються без світла

Головна > Енергетика > В Україні 387 населених пунктів залишают...
Author

Ольга Фединчік

15.03.2024, 10:54
Shares

2

Views

278

Електропостачання у Харкові та області повністю відновлено – Головне в  Україні
glavnoe.in.ua

Станом на ранок 15 березня в Україні через війну та з інших причин без електропостачання залишається 397 населених пунктів.

Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

Згідно інформації компанії, споживання електроенергії сезонно зменшується. 15 березня споживання зменшилось на 1,2% у порівнянні з тим же часом 14 березня. Також зменшення хмарності сприяє роботі сонячних електростанцій. Натомість вітрові виробляють менше електроенергії, ніж на початку тижня, та чекають на більш вітряну погоду.

"Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, достатньо для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Дефіцит в енергосистемі не прогнозується", – йдеться в повідомленні.

Наразі без світла через бойові дії та з інших причин залишається 397 населених пунктів.

На Харківщині за добу додатково знеструмлено 1937 споживачів.

На Донеччині знеструмлено споживачів м. Мирноград та одне з вугільнодобувних підприємств.

На Сумщині бойові дії перешкоджають проведенню аварійно-відновлювальних робіт, енергетики чекають на дозвіл військових для проїзду до місць пошкоджень. Без світла залишаються понад 8 530 споживачів.

Протягом доби були зафіксовані нові пошкодження в мережах обленерго Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Харківської, Чернігівської областей.

На теплових електростанціях впродовж доби два енергоблока виведено в поточний ремонт. На атомних електростанціях один блок в поточному ремонті, один в аварійному.

Крім того, протягом доби здійснювався експорт електроенергії в Словаччину, Угорщину, Польщу, Румунію та Молдову. Загальний обсяг 4 310 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 258 МВт.

Імпорт протягом доби, за виключенням ночі, відбувався зі Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 6 652 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 786 МВт.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити