В окупованому росіянами Мелітополі підірвали бронепоїзд окупантів разом з особовим складом.

Головна > Бізнес > В окупованому росіянами Мелітополі підір...
Author

Ольга Фединчік

18.05.2022, 16:13
Shares

1

Views

1 036

В окупованому росіянами Мелітополі підірвали бронепоїзд окупантів разом з особовим складом.

49000.com.ua

У середу, 18 травня, в окупованому росіянами Мелітополі Запорізької області підірвали бронепоїзд окупантів разом з особовим складом.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Як повідомляє РІА Мелітополь, у районі м’ясокомбінату було здійснено дистанційний підрив бронепоїзда російських окупантів. Склад поїзда – 10 вагонів, підрив був здійснений під вагоном з особовим складом.

"За результатами вибуху пошкоджено дві залізничні колії, бронепоїзд зупинено. Також зупинено локомотив з 10-ма цистернами паливно-мастильних матеріалів, що прямував за бронепоїздом", – пише видання.

Інформації про кількість постраждалих наразі немає.

Окрім того, як повідомила Запорізька ОВА, 17 травня партизани ліквідували у Мелітополі російських військових високого рангу.

"Окупанти цю ситуацію намагаються приховати. Але того дня російські військові посилено перевіряли приватний транспорт, ймовірно, у пошуках партизанів", – зазначає ОВА.

Про цей факт підтвердило видання РІА Мелітополь.

"Сум'яття вчора в Мелітополі з самого ранку розпочалося в районі теплотраси будинку №52 на вулиці Героїв України. До місця події, де було виявлено 2 трупи, під'їхала тойота Крузер 200. Навколо бігали з десяток народних міліціонерів та козаків. Після слідчих дій з місця вбивства у пластикових пакетах відвезли два трупи. Є інформація, що "народні месники" допомогли вирушити на той світ двом решітсам високого рангу", - написало видання.

Нагадаємо: За інформацією Мелітопольського міського голови Івана Федорова, за час окупації проведено понад 20 успішних операцій опору окупантам, пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури подвійного призначення, надано цінний масив військової інформації про дислокацію окупаційних військ українській розвідці, ліквідовано понад 100 окупантів.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворог гатить по Харківщині з різних видів озброєння, за добу дістали поранення 4 особи

Внаслідок ворожого авіаційного обстрілу ФАБ-500 села Осинове Куп’янського району пошкоджена переправа

01.03.2024 - 10:04

Arrow
Theme

Війна

У лютому Міноборони допустило до використання у військах 60 зразків озброєння

Так серед нових зразків ОВТ, є декілька засобів РЕБ, зокрема, так звані "окопні" радіоелектронні засоби, які дозволять ефективно протидіяти ворожим FP...

29.02.2024 - 13:50

Arrow

Вас це може зацікавити