В Ізраїлі заявили про ліквідацію трьох офіцерів ХАМАСу

Головна > Міжнародне > В Ізраїлі заявили про ліквідацію трьох о...
Author

Олександр Талов

20.03.2024, 16:35
Shares

3

Views

735

Ізраїль виявив тунелі ХАМАСу під штаб-квартирою агентства ООН у Газі
Reuters

Представники Армії Ізраїлю заявили, що внаслідок авіаудару по району Рафах на півдні сектору Гази знищені старші офіцери так званого комітету з надзвичайний ситуацій терористичного руху ХАМАС.

Про це повідомляєThe Times of Israel.

За даними ЦАХАЛу, під час удару, завданого винищувачами у понеділок, офіцери ХАМАСу Саїд Кутб Хашаш, Усама Хамад Дахір та Хаді Абу аль-Рус були ліквідовані, а Мухаммад Авад аль-Малалхі, ймовірно, поранений.

Хашаш, Дахір та аль-Малалхі були ватажками "комітету з надзвичайних ситуацій" ХАМАСу у північному та східному районах Рафаху, а аль-Рус був оперативним офіцером "комітету з надзвичайних ситуацій", повідомляє ЦАХАЛ.

"Комітет з надзвичайних ситуацій" є органом ХАМАСу, що відповідає за підтримку громадського порядку та цивільного контролю у муніципалітетах сектору Гази.

Представники ЦАХАЛу кажуть, що ці офіцери "відповідали за організацію терористичної діяльності та спілкування з бойовиками ХАМАСу на місцях", а також допомагали "військовому крилу терористичної організації встановити постійний контроль".

"Старші офіцери були емісарами керівництва ХАМАС у Рафаху, працювали над концентрацією діяльності ХАМАС у гуманітарних сферах та відповідали за всю діяльність групи та зв’язок з оперативниками групи на місцях", — повідомили представники ЦАХАЛу.

Удари були завдані після того, як минулого тижня Армія оборони Ізраїлю атакувала Нідала аль-Еїда, голову "комітету з надзвичайних ситуацій" у Рафаху.

Нагадаємо: Вранці 7 жовтня палестинське ісламістське угруповання ХАМАС здійснило напад на Ізраїль. Бойовики прорвалися до країни, одночасно завдаючи масованого ракетного удару. Вторгнення супроводжувалося масовими вбивствами мирного населення. Ізраїль офіційно оголосив стан війни, мобілізував 300 тисяч резервістів та почав знищувати військові об’єкти, а також ватажків терористів.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Військові РФ обстріляли склад із зерном на Херсонщині

Протягом двох минулих тижнів російські військові спалили щонайменше 75 гектарів пшениці на деокупованій території області.

11.07.2024 - 17:31

Arrow
Theme

Війна

Сили оборони вночі знищили 6 ударних БпЛА над Україною

Ворожі ударні БпЛА були збиті у Миколаївській, Хмельницькій, Львівській та Івано-Франківській областях.

11.07.2024 - 08:21

Arrow

Вас це може зацікавити