Уряд Швейцарії повідомив про скорочення заморожених російських активів

Головна > Економіка > Уряд Швейцарії повідомив про скорочення ...
Author

Назар Лазебний

23.04.2024, 11:53
Shares

2

Views

409

Швейцария заблокировала все российские активы в стране / фотоua.depositphotos.com
ua.depositphotos.com

Уряд Швейцарії повідомив, що на кінець 2023 року в країні заморозили російських активів на суму 5,8 мільярда швейцарських франків (6,36 мільярда доларів), проте ця сума є меншою в порівнянні з 7,5 млрд франків, заморожених на кінець 2022 року.

Про це повідомляє інформаційна агенція Reuters.

Основною причиною стало зниження ринкової вартості акцій та інших фінансових активів, повідомив Державний секретаріат з економічних питань (SECO), який здійснює нагляд за санкціями.

Однак це зниження, ймовірно, викличе критику, мовляв, Швейцарія робить недостатньо для запровадження санкцій, покликаних покарати РФ за її вторгнення в Україну, пише медіаресурс. Хоча Швейцарія активізувала свої зусилля з боротьби з компаніями та приватними особами, які використовують країну для уникнення санкцій, інші країни хочуть, щоб Швейцарія робила більше.

Заморожена готівка також є лише частиною 150 мільярдів франків російських активів, які, за оцінками Асоціації швейцарських банкірів у 2022 році, перебували у швейцарських банках.

SECO також повідомила, що кількість росіян, чиї кошти підлягають блокуванню в Швейцарії, наразі становить 1 703 фізичні особи, а кількість компаній та організацій, що потрапили під санкції, - 421.

Нагадаємо: Країни "Групи семи" обговорюють можливість використання заморожених російських активів на суму майже 300 мільярдів доларів як застави для надання кредитів Україні.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Через російські обстріли знищено аеропорт у Запоріжжі

Впродовж доби окупанти 412 разів ударили по Запорізькій області. Під ворожим вогнем перебували 8 населених пунктів.

27.05.2024 - 09:05

Arrow
Theme

Міжнародне

США обмежують візовий режим для громадян Грузії через закон про "іноагентів"та плануть переглянути співпрацю

"Переглядаючи відносини між нашими двома країнами, ми будемо враховувати дії Грузії, перед ухваленням власних рішень", -заявив держсекретар США.

24.05.2024 - 10:43

Arrow

Вас це може зацікавити