Урсула Фон дер Ляєн радить всім країнам Євросоюзу сприяти наданню військової техніки Україні

dw.com
Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн, яка втретє з початку масштабного вторгнення росії в Україну відвідала Київ, рекомендує всім країнам-членам Євросоюзу сприяти наданню Україні військової техніки, яку вона потребує для захисту себе.
Про це заявила президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн на спільній з Президентом України Володимиром Зеленським зустрічі з представниками ЗМІ в Києві, інформує Інфокурс.
"Ми всі поділяємо однаковий підхід, що абсолютно життєво необхідним є підтримка України потрібною їй військовою технікою, аби захищати себе, і вони довели, що здатні на це, якщо добре екіпіровані. Тож це загальна рекомендація всім країнам-членам (сприяти наданню Україні військової техніки - ред.)", - сказала фон дер Ляєн.
Президентка Єврокомісії зауважила, що Євросоюз, який сам не володіє якоюсь військовою технікою, сприяє цьому процесу за допомогою фінансування Європейського механізму з підтримки миру.
Нагадаємо: Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн прибула з візитом до української столиці у четвер, 15 вересня.
Учора очільниця Єврокомісії заявила, що відвідає Київ для обговорення з Президентом Зеленським участі України у спільному ринку ЄС.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьВійна
На Лиманському напрямку ворог атакував 26 разів.
01.04.2025 - 11:00
Міжнародне
Протягом останнього місяця було зафіксовано 5 випадків, коли дрони, ймовірно, російські, пролітали над центром ЄС Іспрі, на озері Маджоре, у провінц...
31.03.2025 - 14:15