Українські захисники силами ППО збили ракети на Львівщині, Хмільничині та Тернопільщині

zerkalo.io
Ворог знову намагається атакувати Львівщину з повітря.
Проте для збиття ворожих ракет задіяли протиповітряну оборону повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький у своєму Telegram-каналі.
"Над Золочевом сили ППО збили ракету. Внаслідок падіння ракети пошкоджень зазнав об’єкт цивільної інфраструктури. Інформація про потерпілих уточнюється", - написав він.
Пізніше голова ОВА надав уточнену інформацію згідно якої внаслідок збиття російської ракети постраждали четверо людей. Уламки ракети впали на цегельню.
Фото: Максим Козицький/Телеграм
"Наразі відомо, що постраждали четверо людей. Серед них одна дитина. Стан постраждалих лікарі оцінюють як легкий та середньої важкості", – повідомив Козицький.
Ракети запускали з південно-східного напрямку.
Відмінно спрацювала українська ППО також у Хмельницькій та Тернопільській областях.
Як повідомив голова Хмільницької ОДА Сергій Гамалій, під час повітряної тривоги, сили протиповітряної оборони збили ворожу ракету, яка направлялась на Хмільниччину. Уламки ракети впали в полі. Наразі здійснюється пошук місця падіння уламків збитої ракети. За попередньою інформацією - жертв та руйнувань немає.
У Тернополі пролунало кілька вибухів за повідомленням мера міста Сергія Надала. Пізніше він уточнив, що це працювала українська ППО.
"Над Тернопільщиною збили кілька ворожих ракет – про це повідомляє обласна військова адміністрація. За попередньою інформацією, жертв і руйнувань немає", - уточнив він.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьВійна
На Лиманському напрямку ворог атакував 26 разів.
01.04.2025 - 11:00
Міжнародне
Протягом останнього місяця було зафіксовано 5 випадків, коли дрони, ймовірно, російські, пролітали над центром ЄС Іспрі, на озері Маджоре, у провінц...
31.03.2025 - 14:15