Українська авіація минулої доби завдала сімнадцять ударів по районах зосередження окупантів
Противник веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Лиманському і намагається покращити тактичне положення на Куп’янському напрямках.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в оперативному зведенні станом на 06.00 09.01.2023, триста двадцятої доби російського широкомасштабного вторгне
Минулої доби підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах 13 населених пунктів:
Луганська область
- Стельмахівка;
- Червонопопівка;
Донецкая область
- Соледар;
- Красна Гора;
- Підгородне;
- Бахмут;
- Кліщіївка;
- Водяне;
- Первомайське;
- Красногорівка;
- Мар’їнка;
- Побєда;
- Новомихайлівка.
ння.
Російські окупанти протягом минулої доби завдали 7 ракетних та 31 авіаційний удар та здійснили 73 обстріли з реактивних систем залпового вогню.
Існує загроза завдання ворогом авіаційних та ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури на всій території України.
На Новопавлівському, Запорізькому та Херсонському напрямках ворог обороняється на раніше зайнятих рубежах, проводить інженерне обладнання позицій.
На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.
На Сіверському та Слобожанському напрямках мінометних та артилерійських обстрілів зазнали райони населених пунктів Галаганівка і Грем’яч Чернігівської області; Кореньок, Кучерівка, Студенок, Бунякине, Атинське, Кіндратівка і Миропілля на Сумщині, а також Стариця, Чугунівка, Мілове, Колодязне і Новомлинськ Харківської області.
На Куп’янському напрямку з танків та ствольної артилерії обстріляно райони Дворічної, Першотравневого, Іванівки і Крохмального на Харківщині та Стельмахівки і М’ясожарівки Луганської області.
На Лиманському напрямку вогневого впливу зазнали Макіївка, Площанка, Невське, Кузьмине, Червонопопівка та Діброва на Луганщині.
На Бахмутському напрямку від ворожого вогню постраждали Спірне, Берестове, Білогорівка, Веселе, Роздолівка, Красна Гора, Бахмут, Кліщіївка, Біла Гора, Диліївка, Дружба, Залізне та Нью-Йорк Донецької області.
На Авдіївському напрямку під вогневе ураження окупантів потрапили Авдіївка, Невельське, Георгіївка, Мар’їнка та Новомихайлівка на Донеччині.
На Запорізькому напрямку ворожі обстріли фіксувалися біля Дорожнянки, Чарівного, Білогір’я, Малих Щербаків, Степового і Кам’янського Запорізької області та Олексіївки на Дніпропетровщині.
На Херсонському напрямку противник не припиняє обстрілів населених пунктів вздовж правого берега річки Дніпро. Знову під вогонь з російських реактивних систем залпового вогню потрапив Херсон.
За наявною інформацією, значна кількість озброєння та військової техніки, що прибуває для навчання особового складу противника до республіки білорусь із російської федерації знята із довготривалого зберігання та потребує обслуговування. Також відомо, що до робіт на цій техніці залучаються білоруські військовослужбовці.
Відзначається тенденція до погіршення морально-психологічного стану особового складу ворога. Так, серед військових 127-ї окремої розвідувальної бригади, що дислокується в тимчасово окупованому Севастополі, шириться думка про закінчення війни на будь-яких умовах.
Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала сімнадцять ударів по районах зосередження окупантів, а також три удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів ворога.
В той же час наші воїни збили три гелікоптери противника (Ка-52, Мі-24 та Мі-8), а також три розвідувальних БпЛА типу "Орлан-10".
Українські ракетники та артилеристи уразили:
- сім районів зосередження живої сили та військової техніки противника;
- склад пально-мастильних матеріалів.
Нагадаємо: Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 09.01.23 орієнтовно склали:
- особового складу – 111760 (+590) осіб ліквідовано;
- танків – 3080 (+11) од;
- бойових броньованих машин – 6147 (+17) од;
- артилерійських систем – 2069 (+4) од;
- РСЗВ – 434 (+3) од;
- засоби ППО – 217 (+0) од;
- літаків – 285 (+0) од;
- гелікоптерів – 275 (+3) од;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня– 1856 (+7);
- крилаті ракети – 723 (+0);
- кораблі /катери – 16 (+0) од;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 4809 (+8) од;
- спеціальна техніка– 183 (+0).
Дані уточнюються.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44