Україна вперше взяла участь у навчаннях НАТО з кібероборони  Locked Shields 2024 

Головна > Міжнародне > Україна вперше взяла участь у навчаннях ...
Author

Назар Лазебний

29.04.2024, 14:14
Shares

4

Views

785

armyinform.com.ua

Україна вперше взяла участь у навчаннях Locked Shields 2024, які відбувались в Таллінні за участю більш ніж 4000 експертів з-понад 40 країн світу.

Як повідомили у представництві НАТО в Україні, Керівник навчань НАТО CCDCOE підполковник Урмет Томп наголосив на дусі співпраці, який визначає Locked Shields.

"Locked Shields 2024 – це найбільші у світі реалістичні навчання з кібероборони, що підкреслюють зобов'язання глобальної спільноти боротися з кіберзагрозами. Організовані Об’єднаним центром передових технологій з кібероборони НАТО (NATO CCDCOE) ці щорічні навчання виходять за рамки традиційних кібервправ, залучаючи експертів з різних галузей для протидії кіберзагрозам", - йдеться в повідомленні.

Керівник навчань НАТО CCDCOE підполковник Урмет Томп наголосив, що ці навчання є демонстрацією потужності міжнародного співробітництва, долаючи кордони, об’єднуючи спільноту з різних експертів державного, приватного секторів та науковців.

"Ми вдячні за самовідданість і досвід наших союзників і всіх наших партнерів, які мають вирішальне значення для побудови резильєнтної глобальної кібероборони", - зазначив він.

Нагадаємо: 26 квітня, Сухопутні війська Фінляндії розпочалися щорічні військові навчання Arrow 24. Метою маневрів є відпрацювання взаємодії між союзниками та підвищення готовності приймати міжнародну допомогу.

Навчання завершаться 14 травня.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Військові РФ обстріляли склад із зерном на Херсонщині

Протягом двох минулих тижнів російські військові спалили щонайменше 75 гектарів пшениці на деокупованій території області.

11.07.2024 - 17:31

Arrow
Theme

Війна

Сили оборони вночі знищили 6 ударних БпЛА над Україною

Ворожі ударні БпЛА були збиті у Миколаївській, Хмельницькій, Львівській та Івано-Франківській областях.

11.07.2024 - 08:21

Arrow

Вас це може зацікавити