Україна визволила з російського полону ще 106 оборонців 68 зяких вважалися зниклими безвісти

Головна > Енергетика > Україна визволила з російського полону щ...
Author

Назар Лазебний

25.05.2023, 15:54
Shares

3

Views

770

Україна визволила з російського полону ще 106 оборонців 68 зяких вважалися зниклими безвісти

patrioty.org.ua

У рамках чергового обміну полоненими Україна повернула з полону вісьмох офіцерів та 98 солдатів і сержантів, які воювали на бахмутському напрямку.

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, інформує Інфокурс.

"Сьогодні Україна визволила з російського полону ще 106 Оборонців. У результаті обміну додому повертаються вісім офіцерів та 98 військовослужбовців рядового та сержантського складу. Також репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки", - йдеться у дописі Координаційного штабу.

Усі врятовані Захисники захищали нашу землю на Бахмутському напрямку, 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти.

Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних Сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Зазначається, що сім врятованих Оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

"Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг, який не дозволив ворогу наступати далі, вглиб нашого сходу. Кожен з них – герой нашої держави", – написав Глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Нагадаємо: Минулого року Україні вдалося звільнити 215 українських захисників, серед них і 10 іноземців. Москві повернули проросійського політика Віктора Медведчука і 55 російських окупантів.

Загалом станом на 25 травня в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити