Україна і Польща запровадили бездозвільний проїзд вантажівок з пальним
Міністерство інфраструктури України та Міністерство інфраструктури і розвитку Польщі досягнули домовленості щодо скасування дозволів для усіх перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення палива.
Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України,інформує Інфокурс.
"Ракетні удари росії по нафтопереробним заводам та нафтобазам створили критичну ситуацію на ринку палива. Метою команди Міністерства інфраструктури в цих умовах є повна лібералізація міжнародних вантажних перевезень для вирішення цієї проблеми", - йдеться у повідомленні міністерства.
Нові правила уже набули чинності, цими перевагами можуть скористатися як українські, так і польські перевізники.
У Мінінфраструктурі розказали, як це працює.
Для в’їзду на територію Польщі без дозволів перевізникам пального необхідно зареєструватися, заповнивши форму не пізніше, ніж за добу до перетину кордону.
Нагадаємо: 15 березня Верховна Рада скасувала акциз на пальне, а ставку ПДВ по цих позиціях зменшила з 20% до 7%.
Тимчасовий дефіцит пального на АЗС в Україні утворився через зупинку імпорту з Білорусі та РФ та удари ворога по паливній інфраструктурі. Зокрема, знищений Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в країні.
29 квітня Кабмін підвищив торговельну надбавку на дизпаливо та бензини на 40% (близько 2 грн/л) для запобігання дефіциту на АЗС.
Наприкінці квітня в Мінекономіки заявляли, що впродовж семи днів дефіцит пального на АЗС буде ліквідований. Уряд вирішує питання завезення законтрактованого в Європі обʼєму пального на територію України.
23 квітня Україна та Польща домовилися про збільшення обсягів залізничних перевезень українського експорту до ЄС
5 травня стало відомо, що уряд спрямує 70 тисяч тонн бензину та майже 40 тисяч тонн дизелю на ринок, щоб зменшити дефіцит пального.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44