Угорщина вводе новий податок для великого бізнесу, який використають для зміцнення армії
Угорщина зобов’яже великі компанії віддавати “значну частину свого додаткового прибутку” до державного бюджету, запровадивши новий податок.
Про це заявив , повідомляє Telex.hu, інформує Інфокурс.
За словами Орбана, банки та компанії, які отримують “додатковий прибуток” у нинішній складній ситуації на тлі війни в Україні та в умовах зростання цін, повинні будуть фінансувати зміцнення угорської армії та компенсацію домогосподарствам за підвищення цін на енергоносії.
Додатковий податок буде застосовуватися цього та 2023 року.
"Війна (в Україні - ІК) затягується, санкційна політика в Брюсселі не покращується, і все це разом призведе до різкого зростання цін.Скорочення накладних витрат захищає сім'ї, але ціни на енергоносії продовжують зростати, що робить "захист домогосподарств все більш складним і дорогим. Крім того, ми маємо негайно посилити армію", - сказав прем'єр-міністр після засідання уряду в середу, 25 травня.
“Ми очікуємо, що ті, хто отримує додатковий прибуток у цій ситуації, зроблять свій внесок у витрати”, – додав він.
Орбан не уточнив суму цільових надходжень, зазначивши, що всі деталі будуть оголошені в четвер.
“Ми зобов'яжемо банки, страховиків, великі роздрібні мережі, енергетику та комерційні компанії, телекомунікаційні компанії та авіакомпанії виплачувати значну частину свого додаткового прибутку в два державні фонди”, – сказав Орбан.
Як зазначає видання, це не вперше, коли Орбан накладає додаткові податки на банки та інші сектори, щоб закрити діри в державному бюджеті. Так в 2010 році після фінансової кризи він оподатковував банки, комерційні та енергетичні компанії, що допомогло зменшити дефіцит, але підірвало довіру інвесторів.
Нагадаємо: Орбан оголосив про введення в Угорщині з 25 травня надзвичайного стану через війну в Україні. "Це дозволить уряду негайно відреагувати та захистити Угорщину та угорські родини всіма можливими засобами", - заявив він.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44