Участь Путіна у саміті G20 - держсекрктар США назвав умови

Головна > Політика > Участь Путіна у саміті G20 - держсекркта...
Author

Марія Куренко

03.04.2024, 13:52
Shares

1

Views

803

Блінкен прибув до Франції на переговори щодо України та Гази | Эксперт-Центр
expert.org.ua

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Володимир Путін зможе взяти участь у зустрічі лідерів країн G20 у Бразилії, тільки якщо всі члени Групи двадцяти досягнуть консенсусу.

Про це він сказав на пресконференції у Франції,

"Якщо буде консенсус серед усіх членів та якщо це буде корисно, то так. У теперішній ситуації важко уявити, чим це може бути корисним та яким чином може бути досягнуто консенсусу серед усіх учасників", - сказав глава Держдепартаменту, ідповідаючи на запитання щодо можливості участі Путіна у саміті, про яку раніше у Бразилії говорив президент Франції Макрон.

Коментуючи імовірність рукостискання Путіна та президента США Джо Байдена, держсекретар заявив, що ідея ніколи не полягала у виключенні РФ або Путіна з Групи двадцяти.

"Саме дії, саме політика РФ та Володимира Путіна запускають те, що відбувається з погляду відносин РФ з Великою двадцяткою або з Великою сімкою, з усім світом. Тому, якщо політика зміниться, ми нічого не виключаємо. Проблема в тому, що на цей час у нас немає жодних доказів того, що політика змінюється", – наголосив Блінкен.

Нагадаємо: Раніше, під час візиту до Бразилії, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що для запрошення Путіна на саміт Групи двадцяти потрібна згода всіх інших членів цього об’єднання, повідомляла Le Monde.

Бразилія з 1 грудня головує у G20, її президент заявляв, що запросить Путіна на саміт, однак не може гарантувати йому безпеку.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити