У Раді створили ТСК щодо витрат бюджету на фортифікаційні споруди та БпЛА

Головна > Війна > У Раді створили ТСК щодо витрат бюджету ...
Author

Ольга Фединчік

22.05.2024, 13:09
Shares

3

Views

795

Чи зможе Верховна Рада приймати рішення після розпуску - деталі
24tv.ua

Верховна Рада ухвалила постанову про утворення Тимчасової спеціальної комісії з питань використання коштів бюджету, спрямованих на облаштування фортифікацій, а також на виготовлення та закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових.

Як повідомив народний депутат з парламентської фракції "Голос" Ярослав Железняк, законодавча ініціатива№11282була ухвалена 277 голосами народних депутатів.

Головою ТСК призначено народного депутата від парламентської фракції "Слуга народу" Миколу Задорожнього, а заступником голови – народного депутата від фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Михайла Цимбалюка.

Згідно з пояснювальною запискою, ТСК утворюється з метою дослідження питань використання бюджетних коштів, спрямованих на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових частин та підрозділів Збройних Сил та інших утворених відповідно до законів України військових формувань.

Основними завданнями ТСК визначається вивчення обставин та попереднє опрацювання питань щодо потреб сектору безпеки і оборони у безпілотних літальних апаратах та формування державного замовлення на виробництво та закупівлю БПЛА.

ТСК також аналізуватиме практики розподілу, передачі, постачання та постановки на баланс безпілотних літальних апаратів військовим частинам та підрозділам ЗСУ та інших військових формувань, а також облаштування фортифікаційних споруд, інженерних загороджень на лінії зіткнення та використання коштів, виділених на їх облаштування.

Проєктом постанови визначається кількісний склад та порядок формування відповідної Тимчасової спеціальної комісії, її завдання, термін роботи та термін заслуховування її звіту про виконану роботу.

Очікується, що ухвалення постанови забезпечить попереднє опрацювання та вивчення питань щодо використання бюджетних коштів, спрямованих на облаштування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень на лінії зіткнення, а також на виготовлення та закупівлю безпілотних літальних апаратів для військових частин та підрозділів ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, що дасть змогу якісно проводити державну політику в частині захисту територіальної цілісності України.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Понад добу триває ліквідація пожежі,що виникла через атаку РФ, на промисловому підприємстві Київщини, 

На місці працюють 249 осіб, 98 одиниць техніки та чотири пожежні потяги.

13.06.2024 - 08:58

Arrow
Theme

Війна

Російські загарбники ввечері атакували дронами та артилерією Нікополь і Марганецьку громаду

Потрощені мікроавтобус, 2 легковики і причіп. Зачепило лінії електропередач.

11.06.2024 - 09:11

Arrow

Вас це може зацікавити