У Конгресі США схвалили законопроєкт про тимчасове фінансування уряду

Головна > Міжнародне > У Конгресі США схвалили законопроєкт про...
Author

Ольга Фединчік

19.01.2024, 10:30
Shares

2

Views

711

Конгресс США утвердил проект финансирования ведомств страны. Новости.  Новости сегодня. Новости 19 января 2024. Новости 19.01.2024. Новости мира и  России — EADaily
Екатерина Чеснокова/Sputnik

Палата представників США після засідання Сенату в четвер схвалила законопроєкт про тимчасове фінансування федерального уряду до початку березня, запобігши частковому шатдауну.

Про це повідомляєГолос Америки.

Повідомляється, що законопроєкт було ухвалено 314 голосами, проти проголосували 108 конгресменів, включаючи 106 республіканців та двох демократів.

Раніше, в четвер, цей законопроєкт ухвалив Сенат - 77 голосами проти – 18.

Тепер документ відправлений на підпис президенту США Джо Байдену.

Обидві палати прискорили голосування через прогнозовану в п'ятницю хуртовину, яка може завадити від'їзду в регіони законодавців на вихідні.

Зазначається, що цей третій законопроєкт про тимчасове фінансування продовжить видатки минулого фінансового року до двох крайніх термінів – 1 та 8 березня – для завершення виплат різним урядовим установам.

Сенат, в якому більшість мають демократи, і Палата представників, контрольована республіканцями, сильно відстають у виконанні своїх основних обов'язків щодо фінансування уряду на рік (фінансовий рік розпочався 1 жовтня).

Законодавці щосили намагалися відтягнути ухвалення річного бюджету, щоб отримати більше часу для його обговорення.

Інтенсивна боротьба між республіканцями в Палаті представників, які прагнуть значного скорочення видатків, і демократами відбувається на тлі державного боргу в розмірі 34,4 трильйона доларів, який швидко зростає і викликає занепокоєння частково через розмір процентних платежів, за які відповідає Міністерство фінансів США.

Нагадаємо: Президент США Джо Байден на зустрічі з керівництвом Конгресу обговорив "нагальну необхідність продовження підтримки України".

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити