У Держдепі США запевнили, що довгострокові угоди про безпеку України "переживуть будь-яку адміністрацію"
Довгострокові угоди про безпеку України мають пережити будь-яку адміністрацію.
Як це повідомляє "Голос Америки, про це заявив на брифінгу 9 серпня прес-секретар Держдепу Метью Міллер, інформує Інфокурс.
Допомога буде закріплена у відповідних міждержавних угодах, які залишаться чинними, незалежно від того, хто буде президентом США, сказав він відповідаючи на питання, чи зміниться допомога Україні, якщо наступним президентом США стане Дональд Трамп.
“Ми маємо закріпити довгострокові угоди про безпеку, які переживуть будь-яку адміністрацію, будь-який уряд як тут, у Сполучених Штатах, так і між нашими союзниками та партнерами, які взяли на себе довгострокові зобов’язання щодо безпеки України,” — сказав Міллер на брифінгу в середу.
Також Міллер додав, що наразі Сполучені Штати обговорюють з Україною, як виглядатимуть ці зобов’язання щодо безпеки. За словами посадовця, наразі триває обговорення гарантій з Україною та Конгресом, щоб зрозуміти довгострокову структуру фінансування.
“Ми ведемо дискусії з Конгресом щодо того, якою має бути наша поточна позиція щодо фінансування України та якою має бути довгострокова позиція,” — розповів Міллер.
Також він наголосив, що зовнішньополітична підтримка США залежить не лише від рішення президента, а й від Конгресу.
“Кожного разу, коли ми просили у Конгресу виділити більше підтримки для уряду України, українських військових і народу України, Конгрес завжди погоджувався. І ми очікуємо, що так буде й надалі,” — зауважив прес-секретар Держдепу.
Нагадаємо: Як повідомляв The Washington Post, з початку повномасштабної війни США надали Україні $66,2 мільярда: $43,1 млрд - військової допомоги, $20,5 млрд - економічної та $2,6 млрд - гуманітарної. Це найбільший обсяг підтримки, яка надавалася Штатами будь-якій іншій країні світу з часів плану Маршала.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44