У аварії на Бурштинській ТЕС постраждали четверо людей
На Бурштинській ТЕС на Івано-Франківщині 28 листопада сталася аварія на сьомому енергоблоці.
Про це повідомляє прес-служба ТЕС.
"О 21:20 під час роботи сьомого енергоблоку Бурштинської ТЕС попередньо через розрив екранної труби на котлі стався викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла. Двоє працівників Бурштинської ТЕС та двоє працівників "Галременерго", які були на цьому блоці, отримали опіки", - йдеться в повідомленні .
Потерпілим працівникам було надано першу допомогу, їх доправлено до лікарні. Їхній стан медики оцінюють як стабільний.
Причини й обставини нещасного випадку встановлюють.
На підприємстві зазначають, що постраждалим буде надано всю необхідну допомогу.
У зв'язку з аварією блок №7 було відключено від мережі. Це не вплинуло на тепло- та енергопостачання регіону.
Наразі станція працює у складі семи енергоблоків загальною потужністю 1172 МВт. Бурштинська ТЕС координує свої дії з "Укренерго". Для компенсації потужності готують до запуску блок №4.
Нагадаємо: Бурштинська ТЕС входить до складу "ДТЕК Західенерго", розташована біля м. Бурштин Івано-Франківськоъ обл. на перетині ліній електропередач, що з'єднують Україну з Угорщиною, Румунією, Словаччиною.
Основний вид діяльності ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС – виробництво електричної та теплової енергії. На сьогоднішній день ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС є єдиним централізованим джерелом постачання теплової енергії для м. Бурштин та с. Дем’янів.
12 енергоблоків (потужністю по 200 МВт кожен) було введено в експлуатацію у 1965-1969 роках. Основне технологічне паливо – вугілля вітчизняних вугільних басейнів, допоміжне – природний газ та мазут. Усі паливні котли обладнані комбінованими пилогазомазутними пальниками.
18 серпня поточного року на Бурштинській ТЕС уже була пожежа, горів маслобак у котлотурбінному цеху блока №3. Тоді ніхто не постраждав, а відключення блока не вплинуло на тепло- та електропостачання Бурштинського енергоострова.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44