Спікер польського Сенату від опозиції запевнив, що Польща й надалі підтримуватиме Україну

Головна > Політика > Спікер польського Сенату від опозиції за...
Author

Назар Лазебний

24.10.2023, 15:42
Shares

4

Views

751

У Польщі – скандал навколо спікера Сенату, який закинув владі недостатність  санкцій проти РФ
novynarnia.com

Спікер польського Сенату, представник опозиційної партії “Громадянська платформа” Томаш Гродзький запевнив, що Польща й надалі підтримуватиме Україну.

Як пише Укрінформ, про це Гродзький сказав у виступі на Другому парламентському саміті Міжнародної Кримської платформи, інформує Інфокурс.

"Я представляю головну найсильнішу польську політичну партію («Громадянська платформа» - ред.), яка буде створювати у результаті (парламентських) виборів новий польський уряд. Як представник цієї партії хочу запевнити, що Польща і надалі підтримуватиме Україну", - сказав спікер верхньої палати парламенту Польщі.

Він акцентував, що Росія є загрозою для глобального миру, тому потрібно на глобальному рівні виступити проти порушень міжнародного права. У цьому контексті Гродзький закликав зробити це присутніх на саміті представників Глобального півдня.

"Можливо, їхній голос матиме принципове значення, адже чим більше ми розширимо родину тих країн, які виступають проти агресії Росії, тим більшого успіху досягнемо у боротьбі проти окупації українських територій Росією", - вважає спікер польського Сенату.

Він також наголосив на необхідності пропагувати міжнародні санкції, дотримуватися їх і боротися проти обходу їх Росією.

"Український народ може розраховувати на підтримку Сенату Польщі так, як це було й раніше", запевнив, звертаючись до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, Гродзький.

Нагадаємо: Лідери чотирьох польських опозиційних сил – Громадянської коаліції, Польської селянської партії (PSL), партії “Польща 2050” і “Нової Лівиці” задекларували сьогодні, що спільним кандидатом цих сил на посаду глави польського уряду буде Дональд Туск.

Другий парламентський саміт Міжнародної Кримської платформипроходить у вівторок у Празі.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Вночі знищено 15 БПЛА ворога, 14 з них на Миколаївщині та Одещині

Усього зафіксовано пуски 18 ударних БпЛА "Shahed-136/131". Основні напрямки удару – Хмельниччина та Одещина.

07.12.2023 - 09:09

Arrow
Theme

Міжнародне

Непал вимагає у Росії не вербувати його громадян до своєї армії 

Непальські солдати, служать британській та індійській арміям після здобуття Індією незалежності у 1947 році відповідно до угоди між трьома країнами. Н...

06.12.2023 - 12:16

Arrow

Вас це може зацікавити