Сили оборони відійшли з позиції "Зеніт" у Авдіївці - Тарнавский

Головна > Війна > Сили оборони відійшли з позиції "Зеніт" ...
Author

Назар Лазебний

16.02.2024, 17:01
Shares

1

Views

111

Командування ухвалило рішення: Сили оборони в Авдіївці відступають з  укріпрайону "Зеніт"
Російські війська у боях за Авдіївку застосовують фосфорні снаряди, від яких палають цистерни з мазутом на коксохімічному заводі, libkos / Instagram

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" генерал Олександр Тарнавський заявив, що командування прийняло рішення відійти з позиції "Зеніт" на південно-східний околиці Авдіївки.

Рішення відійти було ухвалено задля збереження особового складу та покращення оперативної обстановки, повідомив Тарнавський.

"Після багатьох місяців протистояння, командування ОСУВ прийняло рішення відійти з позиції «Зеніт» на південно-східний околиці Авдіївки. Ми тримати цю позицію стільки, скільки це давало можливість ефективно стримувати та знищувати ворога", - ідеться у повідомленні.

Генерал зазначив, що тактично зайняття цих позицій не надає ворогу стратегічної переваги та не змінює ситуацію в межах Авдіївської оборонної операції.

За його словами, наразі триває перегрупування військ, поповнення припасів та облаштування підрозділів на нових позиціях. Відбувається планове посилення підрозділів.

Нагадаємо: Як повідомила Третя окрема штурмова бригада російські війська у боях за Авдіївку застосовують фосфорні снаряди, від яких палають цистерни з мазутом на коксохімічному заводі. Також ворог посилив використання КАБівю

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити