Шість громад на Сумщині обстріляв ворог з різного виду озбоєння

Вночі та вранці 20 березня російські загарбники здійснили 16 обстрілів прикордонних територій і населених пунктів Сумської області.
Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.
Вночі та зранку росіяни здійснили 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 65 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Новослобідська, Есманьська громади”, - йдеться у повідомленні.
По Краснопільській громаді ворог бив з мінометів та гранатометів.
По території Великописарівської громади росіяни здійснили обстріли з артилерії, мінометів та удари КАБ.
У Миропільській громаді зафіксовані обстріли з артилерії.
Есманьську громаду ворог обстрілював зі стрілецької зброї та мінометів.
По Новослобідській громаді росіяни вдарили з артилерії.
У Юнаківській громаді війська РФ здійснили скидання ВОГ з БПЛА.
Нагадаємо: Війська РФ вночі атакували Дніпропетровщину, постраждали п'ятеро людей. Ворог гатив по Синельниківському району. Від ворожої атаки, попередньо, постраждали п'ятеро людей. З-поміж них ціла родина, будинок якої потрощили окупанти.
Нагадаємо: Як інформував Інфокурс, упродовж минулої доби ворог завдав 4 ракетних та 86 авіаційних ударів, здійснив 114 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьПолітика
Група закликала Росію негайно та безумовно припинити бойові дії, наголосивши на готовності ввести нові санкції для посилення тиску на Москву.
01.04.2025 - 11:20
Війна
Головними завданнями залишаються утримання рубежів оборони та стабілізація обстановки на загрозливих напрямках, зазначив Головнокомандувач
31.03.2025 - 14:32